Announcement

Collapse
No announcement yet.

Multimedia

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.
Topics: 194 Posts: 1,622
194 1,622
Sub-Forums:
Kinematografia (190/1,581)
Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.
Topics: 246 Posts: 6,628
246 6,628
Sub-Forums:
Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.
Topics: 699 Posts: 4,963
Last Post: Video Nėnujore
699 4,963
LoSsT
Video Nėnujore
by LoSsT
Sub-Forums:
Video muzikore (129/1,181)
Video sportive (15/109)
Video humoristike (183/930)
Working...
X