Announcement

Collapse
No announcement yet.

Qeveria

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
No forums found.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • New Topics
Clear All
new posts

 • Vvetoni
  replied to Cfare eshte SHTETI?
  Titulli: Cfare eshte SHTETI?  Pėrshėndetje Marla

  Pėr mua elementet qė kam cekur janė mė tė rėndėsishme pėr...
  See more | Go to post
  Last edited by Vvetoni; 27-12-2015, 22:45.

  Leave a comment:


 • redi-
  started a topic Daul nė Tiranė, jo pėr krizėn

  Daul nė Tiranė, jo pėr krizėn

  Kreu i grupit parlamentar tė Partive Popullore Europiane, Joseph Daul, vjen nesėr nė Shqipėri jo pėr zgjidhjen e krizės politike, por pėr tė takuar Kryeministrin...
  See more | Go to post

 • fcbesia
  started a topic Pushteti Vendor dhe Ndarja Administrative

  Pushteti Vendor dhe Ndarja Administrative

  Pushteti Vendor dhe Ndarja Administrative

  Sipas ligjit tė vitit 2000 pėr pėrmirėsimin e pushtetit vendor, organet lokale e ushtrojnė aktivitetin
  ...
  See more | Go to post
There are no conversations in this channel.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Sort By
 • Order
Clear All
new posts
No topics found.
 • Filter
 • Time
Clear All
Working...
X