Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shkencat Ekzakte

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!
Topics: 787 Posts: 2,542
787 2,542
Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
Topics: 84 Posts: 1,592
84 1,592
Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore
Topics: 364 Posts: 1,414
364 1,414
Sub-Forums:
Sistemi bankar (22/66)
Financa (21/73)
Marketingu (12/14)
Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.
Topics: 2,039 Posts: 9,903
2,039 9,903
Sub-Forums:
Dieta dhe ushqimi (248/1,309)
Keshilla Mjeksore (311/1,197)
Lajme Mjekėsore (453/1,975)
Nėna dhe Fėmija (368/1,355)
Kėtu do tė gjeni cdo informacion qė ka tė bėj me kėtė degė kaq tė mistershme e tė bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..
Topics: 374 Posts: 3,466
374 3,466
Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare
Topics: 253 Posts: 526
253 526
Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.
Topics: 153 Posts: 1,770
153 1,770
Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon
Topics: 262 Posts: 1,348
262 1,348
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Topics: 526 Posts: 2,320
526 2,320
Topics: 390 Posts: 1,420
390 1,420
Sub-Forums:
Turizmi (222/892)
Working...
X