Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shenjat e horoskopit qė nuk pėrputhen aspak si ēift

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Shenjat e horoskopit qė nuk pėrputhen aspak si ēift

  Shenjat e horoskopit qė nuk pėrputhen aspak si ēift

  Sipas yjeve kėto janė kombinimet mė tė kėqija tė horoskopit:
  Dashi dhe Gaforrja
  Ata qė kanė lindur nėn shenjėn e Dashit priren tė jenė tė ndryshueshėm dhe energjik, ndaj Dashi nuk pėrshatet mirė me shenjat konservatore dhe tė ndjeshme, si Gaforrja. Edhe pse thuhet qė tė kundėrtat tėrhiqen, njė lidhje Dash-Gaforre do tė jetė vėrtetė zhgėnjyese sepse kėto shenja kanė prioritete tė ndryshme. Personaliteti i nėnshtruar i Gaforres do tė ndjehej gjithashtu i detyruar tė pranojė qėndrimin agresiv tė Dashit.
  Kliko per me shume info
  Gaforrja dhe Ujori
  Ndonėse jeta emocionuese, aktive e Ujorit mund tė jetė nė fillim tėrheqėse pėr Gaforren, kjo nuk do tė vazhdojė gjatė. Kjo marrėdhėnie do tė jetė argėtuese dhe e mrekullueshme ndoshta njė muaj. Ujori do tė mėrzitet shpejt, gjė e cila do tė ēojė nė zėnka dhe ndonjė pabesi tė mundshme.

  Luani dhe Demi
  Luani dhe Demi janė njė mishėrim i gjallė i thėnies ‘kur njė forcė e pandalshme godet njė objekt tė palėvizshėm’. Kėto dy shenja janė ekstremisht kokėforte dhe secila prej tyre ka prioritet e veta, tė ndryshme nga njėra-tjetra. Luanėt dėshirojnė famė dhe pasuri por njė Dem dėshiron thjesht stabilitet dhe siguri. Asnjėra prej palėve nuk do tė lėshojė pe nė ndonjė argumet dhe gjithashtu asnjėra nuk ėshtė shumė e pranueshme ndaj ndryshimeve. Mė e mira qė kėto shenja mund tė shpresojnė ėshtė respekti i ndėrsjelltė.

  Akrepi dhe Dashi
  Akrepi dhe Dashi do tė pėrplasen vazhdimisht pėr shkak tė natyrės sė tyre tė pavarur. Kėta tė dy mund tė kenė shkėndija nė shtrat por edhe ato do tė shuhen shpejt. Dashi ėshtė natyrė flirtuese, ndėrsa Akrepi priret drejt njė natyre xheloze qė do ta ēojė drejt mosbesimit dhe ndarjes pėrfundimtare.

  Binjakėt dhe Gaforrja
  Harrojeni fare- pėrplasjet janė i vetmi rezultat. Gaforret janė tė ndjeshme dhe emocionale, ndėrsa Binjakėve i mungon ndjeshmėria dhe mund tė jenė thuajse brutal kur flasin. Gaforret janė vėrtet shumė tė ndjeshme pėr ta pėrballuar kėtė dhe do ta marrin ēdo gjė personale.

  Virgjėresha dhe Luani
  Luani pėlqen tė shpenzoj para ndėrsa Virgjėresha tė kursejė. Shumė marrėdhėnie marrin fund pėr shkak tė ndryshimeve monetare. Natyra ekstravagante e Luanit patjetėr qė do tė pėrplaset me anėn konservatore dhe tė qetė tė Virgjėreshės.

  Peshorja dhe Bricjapi
  Natyra kontrolluese e Bricjapit dhe nevoja pėr tė pasur gjithmonė njė mėnyrė tyren do t’i bėjė ata tė pėrfitojnė nga natyra e Peshores. Bricjapėt gjithashtu mund tė jenė me humor tė rėndė dhe shumė tė pėrmbajtur krej ndryshe nga Peshoret, tė cilat janė zakonisht tė hapura pėr emocionet e tyre. Ndonėse kjo dyshe ėshtė kaq e kundėrt me njėri-tjetrin, mund tė ketė njė shans pėr ta nėse punojnė fortė dhe e duan shumė kėtė lidhje.

  Demi dhe Ujori
  Ndaloni pėrpara se tė filloni! Kėto dy shenja janė kaq tė vendosura nė rrugėn e tyre saqė do tė jetė e vėshtirė pėr ndonjėrin prej tyre tė pėrfshihet nė nevojat dhe kėrkesat e njėri-tjetrit. Demėt duan stabilitet ndėrsa Ujorėt mund tė jenė kudo, si adhurues tė ritmit tė shpejtė. Demi ka tendencėn tė jetė jashtėzakonisht posesiv, gjė e cila nuk kombinohet fare me transparencės e Ujorit.

  Peshqit dhe Luani
  Peshqit janė ėndėrrimtar tė ndjeshėm dhe kjo ėshtė tėrėsisht nė kundėrshtim me pamjen dhe natyrėn entuziaste tė Luanit. Nevoja e Luanit pėr vėmendje mund t’i bėjė Peshqit tė ndihen shumė tė lodhur.

  Shigjetari dhe Bricjapi
  Shigjetarėt pėlqejnė tė qeshin dhe tė kalojnė mirė, ndėrsa Bricjapėt janė mė me kėmbė nė tokė dhe ndonjėherė kanė njė anė tė errėt tė mbushur me melankoli. Qėndrimi optimist i Shigjetarit e nervozon Bricjapin shumė shpejt. Kjo lidhje ėshtė e destinuar tė dėshtojė!

  Ujori dhe Akrepi
  Ujori aventurier ėshtė gjithmonė nė kėrkim tė diēkaje tė re dhe emocionuese nė jetėn e tij/saj, ndėrsa Akrepi kėrkon angazhim dhe diēka tė fortė.

  Peshqit dhe Binjakėt
  Binjakėt duan liri totale nė jetėn e tyre, ata nuk mund tė pėrmbahen. Peshqit nga ana tjetėr kanė nevojė pėr stabilitet, gjė tė cilėn Binjakėt nuk ja ofrojnė. Peshqit dėshirojnė njė jetė dashurore tė mbushur me pėrralla dhe pėrkushtim. Ndonėse nė fillim ka njė tėrheqje tė ēmendur mes tė dyve, ajo zhduket dhe venitet shumė shpejt. Binjakėt janė tė aftė tė kenė njė marrėdhėnie dashurie por kanė gjithashtu nevojėn pėr t’u ndjerė tė lirė.
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

What's Going On

Collapse

There are currently 136 users online. 9 members and 127 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

Working...
X