Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nė jetėn e mėparshme shenja e horoskopit thotė qė kemi pasur kėtė profesion.

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Nė jetėn e mėparshme shenja e horoskopit thotė qė kemi pasur kėtė profesion.


  Nėse besoni nė kozmos atėherė shancet janė qė gjithashtu besoni nė rimishėrimin. Nėse nuk e keni ditur, shenja juaj e horoskopit mund tė ndihmojė nė pėrcaktimin e asaj se ēfarė keni qėnė ju nė njė jetė tė kaluar.

  Dashi: Poet
  Me Peshqit nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, shancet janė qė ishit thellėsisht shpirtėror, poetik dhe enigmatik. Ju gjithashtu keni qenė shumė tė mėshirshėm dhe tė dobishėm pėr tė tjerėt.

  Demi: Luftėtar
  Me shenjėn e Dashit nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju me siguri keniė qenė agresivė, dominues dhe nuk keni pasur frikė nga asnjė gjė. Ju luftuat pėr atė qė besuat, pa marrė parasysh pasojat.

  Binjakėt: Biznesmen
  Me shenjėn e Demit nė shtėpinė tuaj tė 12-tė shanset janė qė keni qenė materialist dhe i konsumonit lehtėsisht kėnaqėsitė e jetės. Ju keni qenė njė krijesė e rehatisė.


  Gaforrja: Diplomat
  Me Binjakėt nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ndoshta keni qenė njė intelektual i mprehtė, i zhdėrvjelltė dhe i shkėlqyer.

  Luani: Kujdestar
  Me shenjėn e Gaforres nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ti ke qenė i edukuar, sentimental dhe me kujdesin e njė nėne. Frika juaj e braktisjes ju frymėzoi tė kujdeseni pėr ata qė janė pėrreth jush.

  Virgjėresha: Anėtar i familjes mbretėrore
  Me Luanin karizmatik nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, shanset janė qė tė keni qenė njė egoist i fuqishėm dhe dėshironit tė ishit nė qendėr tė vėmendjes. Njerėzit ju kanė admiruar pafundėsisht.

  Peshorja: Mjek
  Me Virgjėreshėn nė shtėpinė tuaj tė 12-tė keni qenė shumė tė pėrfshirė nė shėrimin e tė tjerėve dhe nė mjekėsinė natyrore. Ju gjithashtu bėnit sakrifica pėr njerėzit qė kanė qenė pėrreth jush nė kėtė proces.


  Akrepi: Artist
  Me Peshoren Venusiane nė shtėpinė tuaj tė 12-tė ju ishit sensual, diplomatik dhe shumė krijues. Ju dėshironit qė mjedisi juaj tė ishte estetikisht i kėndshėm.

  Shigjetari: Shkencėtar
  Me Akrepin obsesiv nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit intesivė, misteriozė dhe shumė analitikė. Ju nuk i besonit askujt, pėrveē tyre qė kanė pasur prova tė plota dhe legjitime.

  Bricjapi: Filozof
  Me Shigjetarin e kėsaj bote nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit shumė filozofik, liridashės dhe aventureskė. Ashtu si njė shpirt vėrtet i lirė, kurrė nuk keni bėrė marrėveshje


  Ujori: Politikan
  Me Bricjapin e pamėshirshėm nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit shumė ambicioz, i vendosur dhe i mirėnjohur. Pasi ju vendosni pėr diēka nuk ka mė kthim prapa.

  Peshqit: Rebel
  Me Ujorin e ēuditshėm nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit ishit jashtėzakonisht tė logjikshėm dhe jo-konvencional. Personaliteti juaj i veēantė dallohej edhe nė turmė dhe si ju nuk kishte asnjė tjetėr.

  /Iconstyle.al/

 • #2
  Shigjetari: Shkencėtar
  Me Akrepin obsesiv nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit intesivė, misteriozė dhe shumė analitikė. Ju nuk i besonit askujt, pėrveē tyre qė kanė pasur prova tė plota dhe legjitime.  Une keto karakteristika i kam edhe te kjo jeta, ceshtja eshte se sjam Shkencetare

  Comment


  • #3
   Peshqit: Rebel
   Me Ujorin e ēuditshėm nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit jashtėzakonisht tė logjikshėm dhe jo-konvencional. Personaliteti juaj i veēantė dallohej edhe nė turmė dhe si ju nuk kishte asnjė tjetėr.


   Sa me pelqejne keto shkrime pozitive hahaha sec ndihesh mire kur lexon keshtu gjerash...qe te bejne qejfin dmth...

   Comment


   • #4
    Gaforrja: Diplomat
    Me Binjakėt nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ndoshta keni qenė njė intelektual i mprehtė, i zhdėrvjelltė dhe i shkėlqyer.

    Nuk paskem qene keq jo
    Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

    Comment

    What's Going On

    Collapse

    There are currently 180 users online. 0 members and 180 guests.

    Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

    Working...
    X