Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kam turp te shkoj tek gjinekologu !!!

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #61
  Titulli: Kam turp te shkoj tek gjinekologu !!!

  Originally posted by sweetzzinna View Post
  mendoj se do ishte me mire te veje tek nje femer sihu!
  zgjidhja me ideale per femrat eshte kjo . Mendoj se eshte shume e veshtir te vizitohesh tek nje mashkull gjinekolog pasi eshte e sikletshme per shume femra. Konsultim me nje gjenekologe femer do ishte zgjidhja me e mire per cdo femer.[qe ndihet ne siklet me ggjinin mashkullore]
  s: Te dashurosh eshte veper, te tradhetosh eshte kryeveper" s

  Comment


  • #62
   Titulli: Kam turp te shkoj tek gjinekologu !!!

   Une kam dajon gjinekolog ......por s'kam shkuar ndonjehere ,e sikur tme bie halli nuk shkoje te ai ........sa turp

   I love you daddy
   :flamuri:

   Comment


   • #63
    Titulli: Kam turp te shkoj tek gjinekologu !!!

    Njera me shoshte se nuk duronte nje femer gjinekologe ta vizitonte andej poshte , vetem tek meshkujt shkoj thoshte , ēa jam une lesbike te
    shkoj te me fusin duart femrat !!!!
    Lloj loj mendimesh kan femrat , varet dhe nga shkalla e emancipimit.

    Comment


    • #64
     Titulli: Kam turp te shkoj tek gjinekologu !!!

     Originally posted by ida angel View Post
     Une kam dajon gjinekolog ......por s'kam shkuar ndonjehere ,e sikur tme bie halli nuk shkoje te ai ........sa turp

     ashtu dhe un do kisha turp ... eshte me se normale..

     ---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:08 ----------

     Originally posted by Hartini View Post
     Njera me shoshte se nuk duronte nje femer gjinekologe ta vizitonte andej poshte , vetem tek meshkujt shkoj thoshte , ēa jam une lesbike te
     shkoj te me fusin duart femrat !!!!
     Lloj loj mendimesh kan femrat , varet dhe nga shkalla e emancipimit.
     ahhahaha si jeni ju meshkujt... por nqs gjinekogu eshte sexi ska pse te keni kaq shum turp
     (gjithsesi te kuptoj.... )     kurse un per veten time do ndihesha me rehat po te ishte femer... por femer e bukur ama
     nuk kam besim te meshkujt...
     Quando esprimi un desiderio, stą attento a non caderci dentro.
     The passion for destruction is also creative passion...

     Tutti senza credito ma tutti con l'iPhone. Ragazze disoccupate con le mani in testa e con le unghie rigorosamente ricostruite. Gente che piange miseria nelle migliori discoteche. L'unica crisi che riesco a cogliere, č di valori

     Comment


     • #65
      Gjinekologu im eshte i gjinise mashkullore dhe kurre se kam patur problem kete pjese.
      Fakti qe me shpjegon dhe i jep pergjigje cdo pyetje timen ,e nuk bezdiset...eshte pikerisht i duhuri.

      Comment


      • Drejtori
       Drejtori commented
       Editing a comment
       uroj te kete dore te vogel se pastaj me bere me dhimbje koke.

      • Monique
       Monique commented
       Editing a comment
       Nuk ben vizite me kembe e duar se le nam...max me gishta
       Mortjeeeee

     • #66
      Sa shume gra kane pare keto gjinekologet,rrezik u kane ik nga qejfi grate
      Zanat i poshter per tu pasur
      https://youtu.be/bo_efYhYU2A

      Comment


      • #67
       Originally posted by Monique View Post
       Nuk ben vizite me kembe e duar se le nam...max me gishta
       Mortjeeeee
       Uffaaa me qetesove. i ben te pakten gishtat me Xhel?
       Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

       Comment


       • #68
        Dikush nga Kosova qe jetonte ne Gjermani dergon gruan ne spital se kish nevoje per vizite,e rasti i qellon qe viziten te doktori gjinekolog ish mashkull.

        Kur e shoqja mbaron viziten e pyet ai.
        C'tha doktoresha?
        Ish doktor i'a kthen ajo.

        Fillon ky tipi te ulerase e te bertase e shkoi ne polici t'i ngreje padi.
        M'pa doktori gruan.

        Doli e ne gazeta tv ky .
        Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
        N B

        Comment


        • #69
         Vizitat jane perhere te sikletshme, cfaredolloj semundje te kesh. Askush s'shkon prej qefi por prej halli. E rendesishme eshte qe te mos lesh pas shendetin prej ndrojtjes e turpit. Sot shyqyr mjeket jane i te dy gjinive, kur ke mundesi zgjedhjeje kush e ka siklet zgjedh ate me te cilin ndihet me komod.
         "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

         Comment


         • Monique
          Monique commented
          Editing a comment
          Te gjinekologu nuk shkohet kur ke hall , apo cilido mjek!
          Shkohet ti paraprish hallit.
          Personalisht se kam siklet , sepse do ishte gomarllik ( ne konceptin tim)
          Por sigurisht qe ka mundesi zgjedhje...

        What's Going On

        Collapse

        There are currently 141 users online. 11 members and 130 guests.

        Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

        Working...
        X