Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fjalori i ndjenjave te papershkruara!

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
No forums found.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • New Topics
Clear All
new posts

 • Loyalty
  replied to Anemoia dhe Onism
  Edhe mua me pelqen jashtezakonisht shume arkeologjia, por pertej emocjoneve qe ndjej nga ndonje zbulim qe s'ma kishin zene syte mepare, nuk mendoj se...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Aki
  replied to Sonder
  Ne boten time , jo sjemi gjithe perderisa merremi me veten, kur kujtohemi ne tjeret qe merren me veten ehh atehere ndjejme sonder ...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Natta
  replied to Vemödalen
  ne forume sme ka ndodhur tme ngaterrojn me dike tjeter.
  Por ne jeten reale shpesh me ngaterronin me dike tjeter,madje me thirrnin ne emer te...
  See more | Go to post

  Leave a comment:

 • This reply by Aki has been deleted by Loyalty
  jashte teme

  Aki
  replied to Oleka

 • Aki
  started a topic Hyrje (shpjegim)

  Hyrje (shpjegim)

  The Dictionary of Obscure Sorrows- obscure nenkupton dicka te papershkruar, pashpjeguar, padefinuar, ndersa sorrow shpreh nje ndjenje me te thelle se...
  See more | Go to post
There are no conversations in this channel.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Sort By
 • Order
Clear All
new posts
No topics found.
 • Filter
 • Time
Clear All
Working...
X