Announcement

Collapse
No announcement yet.

E bujshme! Zidane rikthehet nė postin e trajnerit tė Real Madridit

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • E bujshme! Zidane rikthehet nė postin e trajnerit tė Real Madridit

  E bujshme! Zidane rikthehet nė postin e trajnerit tė Real Madridit


  Real Madridi ka rikthyer nė krye tė saj legjendėn Zinedine Zidane.

  “Nė takimin e sotėm, e hėnė, 11 mars 2019, Bordi i Drejtorėve tė Real Madridit ka vendosur qė t’ia ndėrpresė kontratėn qė e lidhte Santiago Solarin me klubin si trajner tė ekipit tė parė dhe nė tė njėjtėn kohė, Real Madridi i ka ofruar qė tė vazhdojė tė jetė pjesė e klubit”.
  Kliko per me shume info
  “Real Madridi e vlerėson punėn e bėrė nga Santiago Solari dhe pėrkushtimin dhe besnikėrinė qė e ka treguar gjithmonė ndaj kėsaj shtėpie”.

  “Bordi i Drejtorėve po ashtu ka arritur marrėveshje pėr caktimin e Zinedine Zidane si trajner tė ri tė Real Madridit deri mė 30 qershor 2022”. /Lajmifundit.al
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

What's Going On

Collapse

There are currently 164 users online. 13 members and 151 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

Working...
X