Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ndeshje LIVE Falas [365 ditė]

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ndeshje LIVE Falas [365 ditė]

Pershendetje,

nese deshironi te shikoni ndeshjet LIVE FALAS, pa reklama, pa qellime fitime, mund te regjistroheni tek grupi ne Telegram i ose.al.

Asgje tjeter! Me thjeshte se kaq sbėhet

Nuk dua t'i shoh me ndeshjet..p.s sistemi var po ben namin..e mori Juvja kupen kot

🦂

🐾

Comment

Faaja jote paska vetem links te faqeve te tjera qe gjenden lehtesisht ne google.

Abis mos u merzit, vazhdoni qarjen se e keni si justifikim.

Comment

Une e kam lene fare shikimin e futbollit italian qekur juventusi erdhi nga kategoria e dyte. ...
        Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Comment

Me lehtesisht sesa te hapesh telegram dhe te shtypesh linkun ?? Nuk themi qe shpikem rroten po thjesht eshte me lehte. Asgje tjeter. Linket nga interneti nuk jane tonat. Ne thjesht i mbledhim dhe i nxjerrim dite per dite. Shpjegohet qarte menyre si ti shikosh dhe pa reklama.

Comment

Originally posted by Imp4cT View Post
            Faaja jote paska vetem links te faqeve te tjera qe gjenden lehtesisht ne google.
            Me lehtesisht sesa te hapesh telegram dhe te shtypesh linkun ?? Nuk themi qe shpikem rroten po thjesht eshte me lehte. Asgje tjeter. Linket nga interneti nuk jane tonat. Ne thjesht i mbledhim dhe i nxjerrim dite per dite. Shpjegohet qarte menyre si ti shikosh dhe pa reklama.

Comment

What's Going On

Collapse

There are currently 166 users online. 0 members and 166 guests.

Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

Working...
            X