Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cili shtet do te kete me shum medalje

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Cili shtet do te kete me shum medalje

  Cili shtet mendoni se do te kete me shume medalje ne LO 2008 SHBA KINA RUSIA APO GJERMANIA mendimi im personal eshte se SHBA
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 • #2
  1.USA
  2.China
  3.Russia
  4.Australia
  5.Japan
  6.Germany
  7.France
  8.Italy
  9.South Korea
  10.Great Britain
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

  Comment


  • #3
   1 china
   2 usa
   3 rusia
   Think Pink! Say NO to breast cancer!

   Comment


   • #4
    1.USA
    2.kina

    Comment


    • #5
     edhe une me sweet-in jam dakord,keto te treja shtete do mbledhin shumicen e medaljeve.
     Foto te Shqiptareve te Shquar|Sofra Korcare|Kronologjia e Historise se Shqiperise|Kostumet dhe veshjet Kombetare(foto-pictures)|Harta te territoreve Shqiptare|Eksperimenti i Filadelfias|

     Comment


     • #6
      une me bledin patem te drejt


      1. Kina (51 tё arta, 21 tё argjendta, 28 tё bronzta)

      2. SHBA (36, 38, 36)

      3. Rusia (23, 28, 21)

      4. Britania e Madhe (19, 13, 15)

      5. Gjermania (16, 10, 15).
      Think Pink! Say NO to breast cancer!

      Comment


      • #7
       Mendova se USA po ja futi kina :S
       DonT Kill LovE

       Comment


       • #8
        ishte e qart qe do e merte Kina... se sben kot ter ate spektakol ata
        Think Pink! Say NO to breast cancer!

        Comment


        • #9
         Po Po po ene America mir doli jo keq sidomos sot qe fitoi dhe Kombetarja Basketbollit.
         DonT Kill LovE

         Comment


         • #10
          patjeter kan dal sh mire qe te 3 dhe china usa rusi
          Think Pink! Say NO to breast cancer!

          Comment


          • #11
           Ehhh kur u ban edhe Kinezet
           DonT Kill LovE

           Comment


           • #12
            gjithe aji popull qe jan ata/....ke nge te zgjedhesh talente
            Think Pink! Say NO to breast cancer!

            Comment


            • #13
             Ato jan si distrrofik moj te gjith i format jan edhe te gjith na 10 kile jan
             DonT Kill LovE

             Comment


             • #14
              china mendoj
              Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

              Comment


              • #15
               Originally posted by Gjermoni View Post
               Ato jan si distrrofik moj te gjith i format jan edhe te gjith na 10 kile jan
               :kercim::kercim:ashu sic jan ....moren ter medaljet e mudnura :bum:bum:bum
               Think Pink! Say NO to breast cancer!

               Comment


               • #16
                10 kile???????????? nuk ma merr mendja se ka njerez me kete peshe!!! se aq (10 kg) nuk i bejne as kockat.
                Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

                Comment


                • #17
                 ahahahahha i moren qe mos i gzofshin e mos ja pafshin hajrin ishalla o zot sa i urrej
                 Po mir ato po ne qe dolem si mos ma keq ne olimpiad pa se ato e kan dyst
                 DonT Kill LovE

                 Comment


                 • #18
                  po cke qe i urren kaq kinot?


                  gjarpersha ishte nje lloj te shprehuri...skan 10 kg
                  Think Pink! Say NO to breast cancer!

                  Comment


                  • #19
                   nuk mendoj se duhet me i pas inat apo te shkojme deri ne ate pike saqe ti urrejme kjo eshte merita e tyre mendoj e qe duhet vlersuar deri diku pero.
                   Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

                   Comment


                   • #20
                    Se di goca qe mu me pelqen te ironizoj ose te flas me terma qesharak po aq dhe diskriminues . Gjithesesi me erdhi icik keq qe sdoli e para U.S.A
                    DonT Kill LovE

                    Comment


                    • #21
                     eh lere se ka akoma edicione te dali Usa
                     bene dhe Kinezet qej ne shtepine e tyre
                     Think Pink! Say NO to breast cancer!

                     Comment


                     • #22
                      Ne deshira kemi shume por meritat i meritojne ata qe trregohen me te zotet ne kete profesjon po thme. une do kisha deshire qe te fitonte shqiperia.
                      Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

                      Comment


                      • #23
                       Edhe un qef kisha te fitonte Pakistani po ce do sfitoi
                       DonT Kill LovE

                       Comment


                       • #24
                        po kjo "cedo" nuk po na le reahate ne fansat.
                        Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

                        Comment


                        • #25
                         Titulli: Cili shtet do te kete me shum medalje

                         Adin kush kome fitu KINAhttp://images.google.com/images?hl=en&source=hp&q=flamuri%20i%20kinies&rlz= 1R2ADSA_enRS350&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

                         Comment


                         • #26
                          Titulli: Cili shtet do te kete me shum medalje

                          amerika per atletike gjithmon e para ka qen
                          Bir, bjeri botės anė e mbanė!
                          Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

                          Comment


                          • #27
                           fifa e ka trego rezultat te mira per kosoven ne futball
                           Bir, bjeri botės anė e mbanė!
                           Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

                           Comment

                           What's Going On

                           Collapse

                           There are currently 177 users online. 0 members and 177 guests.

                           Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

                           Working...
                           X