Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ēmenden mediat serbe, ja se ēka shkruajnė pėr ekipin e Kosovės nė krye me Majlinda Ke

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Ēmenden mediat serbe, ja se ēka shkruajnė pėr ekipin e Kosovės nė krye me Majlinda Ke

  Ekipi olimpik i Kosovės ka parakaluar nė ceremoninė hapėse tė Lojėrave Olimpike.


  Ishte xhudisjta Majlinda Kelmendi qė i priu kėtij ekipi, qė pėrbėhej nga 19 anėtarė.

  Derisa tė gjitha mediet nė botė po shkruajnė pėr pjesėmarrjen e parė tė Kosovės nė Lojėrat Olimpike, mediet serbe kanė qėndrim ndryshe, shkruan Lajmi.net.

  ‘Nė Maracana’ parakalojnė atletėt e shtetit qė nuk njihet’, shkruan Telegraf.rs, pėrcjell Lajmi.net.

  Kosova ėshtė pranuar nė Komitetin Olimpik Ndėrkombėtar vitin e kaluar, ndėrsa kėtė vit ka thyer izolimin edhe nė futboll, duke u pranuar nė muajin maj nė UEFA dhe pastaj nė FIFA.
  . Burimi Lajmi.net
  Last edited by Arfenilla; 06-08-2016, 21:39. Reason: Burimin prap harrove..!!
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

What's Going On

Collapse

There are currently 176 users online. 0 members and 176 guests.

Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

Working...
X