Announcement

Collapse
No announcement yet.

Anglezet hapin klub ciklizmi me "pornostare"

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Anglezet hapin klub ciklizmi me "pornostare"

  Njė klub ēiklizmi britanik ka pėrfshirė disa nga yjet e filmave pėr tė rritur, duke hequr dorė nga hierarkia dhe veprimet serioze tė kėtij klubi sportiv. “Porn Pedallers Cycling Club” (PPCC) ėshtė emri i klubit, qė nė tė vėrtetė ka dy vite qė ėshtė krijuar por Federata e Ēiklizmit tė Britanisė sė Madhe nuk iu ka dhėnė atyre tė drejtėn qė ky klub tė njihet nga Unioni Ndėrkombėtar i Ēiklizmit sepse emri dhe aktiviteti i tyre janė nė kundėrshtim me rregullat e pėrcaktuara pėr kėtė sport.

  Gjithsesi drejtuesit e PPCC kanė vendosur tė ndjekin hapa tė tjerė derisa tė njihen si njė klub ndėrkombėtar ēiklizmi dhe sė fundi kanė kryer edhe njė takim me fituesin e “Tour De France”, Geraint Thomas. Ndėrkohė qė kanė filluar tė mbledhin edhe tė ardhura pėr bamirėsi pėr tė ofruar shėrbime nė lidhje me HIV dhe shėndetin seksual.

  Pėrpos qėllimit tė tyre, kėta njerėz tė ēmendur ja kanė dalė tė pushtojnė tė gjitha faqet e lajmeve nė Britaninė e Madhe dhe nė tė gjithė botėn.
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

 • #2
  Temen e semes grate do dilkan ne rruge.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

  Comment


  • #3
   Nuk duhet lejuar.
   Clidhje ka sporti me "pornografine"?!
   Sdine cte bejne me njerzit per terheqje vemendje dhe bejne idiotesine e rradhes.Shume keq.

   https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

   Comment

   What's Going On

   Collapse

   There are currently 141 users online. 11 members and 130 guests.

   Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

   Working...
   X