Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tė njihemi me njėri-tjetrin

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.
Topics: 471 Posts: 2,657
471 2,657
Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.
Topics: 987 Posts: 21,762
987 21,762
Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.
Topics: 423 Posts: 11,504
423 11,504
Sub-Forums:
Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.
Topics: 89 Posts: 11,355
89 11,355
Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.
Topics: 107 Posts: 2,060
107 2,060
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme
Topics: 471 Posts: 11,558
471 11,558
Sub-Forums:
Fotomania 2012 (27/199)
Fotomania 2013 (29/288)
Fotomania 2014 (18/182)
Fotomania 2015 (18/749)
Fotomania 2016 (15/931)
Fotomania 2017 (17/818)
Fotomania 2018 (25/508)
Working...
X