Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • jam nga tetova jetoj momentalisht shtutgart te gjermanise
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

  Comment


  • Originally posted by legjenda View Post
   jam nga tetova jetoj momentalisht shtutgart te gjermanise
   Qofsh shendoshe.
   Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
   N B

   Comment


   • Originally posted by Passion View Post
    Qofsh shendoshe.
    flm shum i nderuar
    Bir, bjeri botės anė e mbanė!
    Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

    Comment


    • Jam nga Permeti jetoj ne greqi
     Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

     Comment


     • Gjys Sarande (det) , gjys Gjirokaster (Mal)

      Lindur ,rritur, jetoj ne Metropol

      Comment


      • Qenke Gjinokastrite ti medemek .

       Une jam si Ajnshtajn

       Qytetar (katunar) i botes.
       Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
       N B

       Comment


       • Originally posted by Passion View Post
        Qenke Gjinokastrite ti medemek .

        Une jam si Ajnshtajn

        Qytetar (katunar) i botes.
        pse se difshe ti gja.....

        Comment


        • Originally posted by Monique View Post
         pse se difshe ti gja.....
         Jo.

         Tani perforcoj bindjen per kurnacllekun tend.
         Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
         N B

         Comment


         • Originally posted by Passion View Post
          Jo.

          Tani perforcoj bindjen per kurnacllekun tend.
          kolaqe keqe hahahahahahha

          Comment


          • jam nga shkodra e jetoj ne shkoder

           Comment


           • Jam nga atje, lindur matane, ardhur aty, jetoj ketu.

            Comment


            • Nga Kurkundi jam dhe ne Kurkund jetoj, por monin nga zemra zor se e largoj...

             Moni te hengshin gjelat e lagjes ku jeeee..
             Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

             Comment


             • Originally posted by Drejtori View Post
              Nga Kurkundi jam dhe ne Kurkund jetoj, por monin nga zemra zor se e largoj...

              Moni te hengshin gjelat e lagjes ku jeeee..
              Ne zemren tende pra mo

              Aty ku me le ...qaj plas

              Comment


              • O me te kuqe po foton si e plasni ju ketu.

               Comment


               • Originally posted by Monique View Post
                Ne zemren tende pra mo

                Aty ku me le ...qaj plas
                E mire ik tani se vjen tjetra.. Komshien si e kam se me ka mare malli te luaj kaladibrance ...
                Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                Comment


                • Shume menyre te sofistikuar paske ne te drejtuar...moderoje cik!

                 Cfare fotosh kerkon te hedhesh? Avatar apo foto ne tema?

                 Comment


                 • Originally posted by Drejtori View Post
                  E mire ik tani se vjen tjetra.. Komshien si e kam se me ka mare malli te luaj kaladibrance ...
                  Bycat e forta si perhere
                  Kam kohe qe se shoh....po sa te kujtohet do i them e per ty...po qan drejtori me oi

                  Comment


                  • Originally posted by Monique View Post
                   Bycat e forta si perhere
                   Kam kohe qe se shoh....po sa te kujtohet do i them e per ty...po qan drejtori me oi
                   Ja loti, sa nje kokerr qepe...
                   Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                   Comment


                   • Une jam nga kryeqyteti i Shqiperise :p dhe jetoj ne kryeqytetin e botes
                    "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

                    Comment


                    • Jam nga Kukesi, jetoj ne Amerike.

                     Comment


                     • Kinez por jetoj ne merike..
                      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                      Comment


                      • Jam nga qyteti i luleve te shqiperise ......dhe ...jetoj ne kryeqytetin qe lindi demokratia
                       Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                       Comment


                       • Nga qyteti ku kane lindur serenatat dhe jetoj po ne Korce!

                        Comment

                        What's Going On

                        Collapse

                        There are currently 141 users online. 10 members and 131 guests.

                        Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                        Working...
                        X