Announcement

Collapse
No announcement yet.

Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #91
  Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare  (Pamje nga Shqiperia ne faqet turistike)
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

  Comment


  • #92
   Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

   WAW!Cfare bukuri qe kemi ne mor aman, une per veten time skam shkuar ndonjehere ketu do te doja ti vizitoja te gjitha po ta kisha mundesin o ziku a do shkojm bashke moj? s
   "Io non sarņ mai nessuno,
   ma nessuno sarą mai come me."

   Comment


   • #93
    Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare    Po e vendos ketu videon per qytetin e Korces. Thjeshte u mahnita nga ky qytet!
    _______________ :fluturverdhe:
    Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


    ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

    Comment


    • #94
     Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

     Fotot Te Gjitha MbresLenese..Shqiperia Esht Vertet Burim I Nje Natyre Dhe Bukurie Shume Te Bukur...Mjer Dhe Lum Ne Qe I Kemi
     Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

     Comment


     • #95
      Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

      N3xT

      Comment


      • #96
       Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

       N3xT

       Comment


       • #97
        Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

        Alpet e Shqiperise
        422345_10151131379710609_827220606_n.jpg
        Think Pink! Say NO to breast cancer!

        Comment


        • #98
         Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

         N3xT

         Comment


         • #99
          Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

          saranda-turizmi-.jpg
          Saranda
          v.jpg
          Valbone
          Eduard Pagria.jpg
          18.jpg

          Comment


          • Shqiperia


           -Esht nje vend
           ku njerzit lindin
           edhe marrin arratine
           keta njerez te cuditin
           se ky vend nuk esht cmendine


           -Esht nje vend
           ku njerzit vdesin
           dhe serish aty prap vine
           keta njerez te cuditin
           ferr/parajs nje udhe dine


           -Esht nje vend
           ku dashuria
           ndodhet vetem ne flamur
           keta njerez te cuditin
           sikur nuk jan perqafuar kurr


           -Esht nje vend
           qe ma ngron shpirtin
           her ma djeg me pervelon
           keta njerez te cuditin
           ndezin zjarr edhe me lot


           Luan_Valikardi
           (E.J.K)           albania-flag-Copy.gif

           Eugeneral

           Comment


           • Bukur Eugeneral!

            Me cudit pak fakti qe perdor 3 emra te ndryshem si autor ?!

            Comment


            • Permeti i bukur
             Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

             Comment


             • permet-3.jpg
              Attached Files
              Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

              Comment

              What's Going On

              Collapse

              There are currently 163 users online. 0 members and 163 guests.

              Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

              Working...
              X