Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Originally posted by VOX View Post
  Kaligrafine se kam te keqe, por e jotja eshte vertet e kendshme..... kismet te shpresojme qe mund te ndermarr dhe hapa te tille. te pershendes.
  Me bere kurioz vertet te lexoj kaligrafine tende.

  Shkrimi im eshte i varfer vertete kur behet fjale per ata qe shkruajne bukur,por kur verej qe nje pjese them,serish i mire eshte
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

  Comment


  • E meritoj no... hahahahhahaha najs dhe njish je

   Comment


   • Originally posted by Monique View Post

    E meritoj no... hahahahhahaha najs dhe njish je
    Pse me ve ne dyshim me kete
    E meritoj??
    Nooo!

    Perderisa e solla ,them qe e meriton.
    Ti e di ma mire.
    Last edited by Passion; 4 weeks ago.
    Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
    N B

    Comment


    • Mirditaaaaaaa......
     Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

     Comment


     • Mbremje te kendshme per te gjithe!

      Comment


      • Mirmengjesi forumi
       Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

       Comment


       • .............
        Last edited by VOX; 3 weeks ago.

        Comment


        • Originally posted by VOX View Post
         prsh cdo njerit prej jush.
         Click image for larger version

Name:	ctmwelcome_e0.gif
Views:	26
Size:	41.2 KB
ID:	1660896
         Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
         N B

         Comment


         • E ke me te bukur kaligrafine ti pasion se ai boti aty

          Comment


          • Originally posted by Monique View Post
           E ke me te bukur kaligrafine ti pasion se ai boti aty
           Une kam dy lloj shkrimesh.

           Nje qe shkruaj pa ndare ,si ne klasen e pare pasi mbaroj shkronjesh ZH,e tjetra e zakonshmja copa copa.

           Pres te lexoj shkrimin e Wox.

           Ta shohim e tendin,te te bej nje pershkrim personaliteti
           Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
           N B

           Comment


           • Dikur e kisha te bukur...qekur bejme cdo gje me mjete te sofistikuara, kemi harruar te shkruajme

            Comment


            • Originally posted by Monique View Post
             Dikur e kisha te bukur...qekur bejme cdo gje me mjete te sofistikuara, kemi harruar te shkruajme
             Ta shohim.

             S'ka treg

             E kam pasur,po nuk e kam (nuk shkon).

             Peson nje renie kualiteti ,por jo drastik.
             Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
             N B

             Comment


             • Mirdita e nga une
              Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

              Comment


              • Click image for larger version

Name:	λήψης.jpeg
Views:	18
Size:	23.8 KB
ID:	1661034
               Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

               Comment


               • Mjesi Zambaku ,meqe une e ti kemi turnin e megjesit. Mjesi all!!

                Click image for larger version

Name:	1723327_751119251574282_1187852151_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_eui2=AeGOCI9CO51C5JgCvrZlOqqP8hJfqNpDV8V3McqzddWS1JMy6gxRiFiwTh5Kw_Ym-vzWe3Gt6UWOAJStNHsYxJJ0rnYYLitP_Of2bdcV07LFIg&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=b27cb83bc707cb4c05e871639795a550&oe
Views:	19
Size:	95.1 KB
ID:	1661039

                https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                Comment


                • mirmengjes NeVertiti duhet te jete dikush vigjilent qe ne mengjes
                 Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                 Comment


                 • NeVertiti
                  NeVertiti commented
                  Editing a comment
                  Fiks,e ne nga kjo ana jone ktej,meqe ecim i ore para,vigjilencen po aq para e kemi ahahahahaha,te marrte e mira.

                • Kam filluar te kuptoj qe trupi im i njeh mire ditet e javes.

                 Cuditerisht fundjavave s'me le krevati te ngrihem.

                 Fundjave te mire antare.
                 Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                 N B

                 Comment


                 • Mirdita passion ........
                  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                  Comment


                  • Mirmengjesi forumi ...akoma gjume
                   Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                   Comment


                   • Originally posted by Zambaku View Post
                    Mirmengjesi forumi ...akoma gjume
                    Jooooo!

                    Jemi puntore ne . :p

                    Une po pres dike te thoje
                    Kafeeeeeeja gati. :p
                    Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                    N B

                    Comment


                    • Originally posted by Passion View Post

                     Jooooo!

                     Jemi puntore ne . :p

                     Une po pres dike te thoje
                     Kafeeeeeeja gati. :p
                     Ok porosit e per mua passion te mesme e pi
                     Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                     Comment


                     • Originally posted by Zambaku View Post

                      Ok porosit e per mua passion te mesme e pi
                      Gati eshte.

                      Po vjen kamarierja .
                      Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                      N B

                      Comment


                      • Mirdita kete te djele!

                       Comment


                       • Originally posted by milva View Post
                        Mirdita kete te djele!
                        Mirdita
                        tetka jone.
                        Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                        N B

                        Comment


                        • milva
                         milva commented
                         Editing a comment
                         Flm. dhe mirdita Passion!

                       • Miredita e dashur milva e mire se erdhe! Te uroj nje te diel te kendshme.
                        A eshte ftohte sot ne Korcen e bukur?

                        https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                        Comment


                        • milva
                         milva commented
                         Editing a comment
                         Mirdita zemer!Po ftohte eshte --8 grade!Te perqafoj!

                        • NeVertiti
                         NeVertiti commented
                         Editing a comment
                         Te perqafoj dhe une e dashur milva .

                       • Originally posted by milva View Post
                        Mirdita kete te djele!
                        Mirdita milva
                        Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                        Comment


                        • milva
                         milva commented
                         Editing a comment
                         Mirdita o Zambaku i Prizreniiit!Respekt!

                       • Click image for larger version

Name:	images.jpeg
Views:	16
Size:	20.0 KB
ID:	1661426
                        Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                        Comment


                        • Miremengjes forumi!
                         https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                         Comment


                         • Lina
                          Lina commented
                          Editing a comment
                          Mirmengjesi abis

                        • Mirmengjesi ju uroj njenjave te bukur te gjithve
                         Je SHQIPTAR? Po?
                         Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                         Jo si politikan apo Fetar.

                         Comment


                         • Lina
                          Lina commented
                          Editing a comment
                          Mirmengjes wxp

                        • E mbare java per ju antare.

                         Miremengjesi!
                         Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                         N B

                         Comment


                         • Lina
                          Lina commented
                          Editing a comment
                          Jave te mbare passion

                        What's Going On

                        Collapse

                        There are currently 159 users online. 10 members and 149 guests.

                        Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                        Working...
                        X