Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pershendetje, kjo jam Une!!!!

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #31
  sikur i ke nxire floket apo u ribere bjonde?
  welcome
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

  Comment


  • #32
   Opa njehere, opa dy here
   Te trete ska.....

   Comment


   • #33
    Originally posted by SaD View Post
    (Welcome) sa synin e bukur e paska
    Me foto nga google edhe une jam si George Clooney
    Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

    Comment


    • #34
     Mire se na erdhe rrelse . Ki kujdes !
     Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

     Comment


     • #35
      Mireseardhe dhe befsh qejf ketu mes nesh.
      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

      Comment


      • #36
       Originally posted by Delirium View Post
       Me foto nga google edhe une jam si George Clooney
       Ohh ka kshu sysh ne Google
       When you expect nothing and get everything, that's destiny.

       Comment


       • #37
        Originally posted by Bjonde^kacurrelse View Post
        Jam krenare… Jam kokforte... Jam e vendosur, nuk heq dore.. Nuk kam turp te them "Me fal" , e pranoj me kenaqesi nje dor te zgjatur per ndihme... E dhuroj me kenaqesi nje buzqeshje... E them me zemer nje 'Faleminderit". Di te fal, por nuk harroj .. nuk kam turp ta perplas deren pas shpines .. Ajo qe nuk pret shum nga te tjeret... " Kjo Jam Un dhe vetem une !!!!
        S'na le kohe te te njihnim,ike


        🦂        🐾

        Comment


        • #38
         Epo biondet jane tak fak, po I kape mire ne mos prap mire...
         Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

         Comment


         • #39
          Originally posted by frozen View Post
          sikur i ke nxire floket apo u ribere bjonde?
          welcome
          Thnx po I kam nxir por bionde isha me tetor kur Kam rregjistruar emrin forum tani sdi ta ndryshoj

          Comment


          • #40
           Originally posted by Abis View Post
           S'na le kohe te te njihnim,ike

           Ketu jam ketu mes jush

           Comment


           • #41
            Originally posted by Drejtori View Post
            Mireseardhe dhe befsh qejf ketu mes nesh.

            Faleminderit mir de ju gjeta

            Comment


            • #42
             Originally posted by Delirium View Post
             Mire se na erdhe rrelse . Ki kujdes !

             Faleminderit mir se te gjeta

             Comment


             • #43
              Originally posted by Bjonde^kacurrelse View Post
              Thnx po I kam nxir por bionde isha me tetor kur Kam rregjistruar emrin forum tani sdi ta ndryshoj
              Si e do nickname tani, Brune_Kacurrelse?

              Comment


              • #44
               Originally posted by Bjonde^kacurrelse View Post
               Ketu jam ketu mes jush
               Thame se na harrove


               🦂               🐾

               Comment


               • #45
                Originally posted by Monique View Post
                Si e do nickname tani, Brune_Kacurrelse?

                Brune^kacurrelse keshtu e dua nese mundesh . Faleminderit

                Comment


                • #46
                 Keto 2 dite , duke filluar nga neser do vesh pantallona ngjyre kafe, do ma beni nick "Frank^Kafexhiu"?

                 Comment


                 • #47
                  Originally posted by Frank View Post
                  Keto 2 dite , duke filluar nga neser do vesh pantallona ngjyre kafe, do ma beni nick "Frank^Kafexhiu"?
                  A ban 1 kafe?
                  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

                  mutantur omnia nos et mutamur in illis

                  Comment


                  • #48
                   Originally posted by Vvetoni View Post
                   A ban 1 kafe?
                   Patjeter, kafe trimash apo bq?

                   Comment


                   • #49
                    Originally posted by Frank View Post
                    Patjeter, kafe trimash apo bq?
                    Kafexhi mė tė pasjellshėm nuk kam pa. 1 pa plum
                    Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

                    mutantur omnia nos et mutamur in illis

                    Comment


                    • #50
                     Originally posted by Vvetoni View Post
                     Kafexhi mė tė pasjellshėm nuk kam pa. 1 pa plum
                     Kafepires qe nuk di si e do kafen vetem ty kam pa!!!

                     E kisha llafin me sheqer apo pa sheqer.

                     Comment


                     • #51
                      Originally posted by Frank View Post
                      Kafepires qe nuk di si e do kafen vetem ty kam pa!!!

                      E kisha llafin me sheqer apo pa sheqer.
                      E ka bo 1 kompjuter...
                      Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

                      mutantur omnia nos et mutamur in illis

                      Comment


                      • #52
                       Nuk po te kuptoj!

                       Comment


                       • #53
                        Beja pa shkume po thot burazer, trimash apo bq vendose vete
                        Beyond the horizon

                        Comment


                        • #54
                         Originally posted by Monique View Post
                         Te pershnes mi Kacarrelse
                         Thank you mi rrelse

                         Comment


                         • #55
                          Originally posted by Soulmind View Post
                          Mireseerdhe si fillim..


                          Tani sa per sport do thoja se deren pas shpine e perplasin tgjith po puna eshte me e perplas perballe
                          Faleminderit!! Ka disa kan frik ta mbyllin deren jo me ta perplasin 😝

                          Comment


                          • #56
                           Originally posted by Brune^kacurrelse View Post
                           Ketu jam ketu mes jush
                           Ku je?-s'po te shohim gje


                           🦂                           🐾

                           Comment


                           • #57
                            Originally posted by Brune^kacurrelse View Post
                            Faleminderit!! Ka disa kan frik ta mbyllin deren jo me ta perplasin 😝
                            Kemi hapur deren e madhe,eja kacurrele


                            🦂                            🐾

                            Comment


                            • #58
                             Pershendetje te gjitheve.Sot hyra ne forum.Sbesoj se ka nevoje per info te metejshme.Shpresoj te gjej mes jush argetim dhe te njejtin respekt qe do tju fal.

                             Comment


                             • #59
                              Originally posted by Isabel View Post
                              Pershendetje te gjitheve.Sot hyra ne forum.Sbesoj se ka nevoje per info te metejshme.Shpresoj te gjej mes jush argetim dhe te njejtin respekt qe do tju fal.
                              Mire se erdhe dhe befsh qejf ketej se fundja per qejf hyjme..
                              Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                              Comment


                              • #60
                               Pershendetje e mire se erdhe nese do rrish..

                               Comment

                               What's Going On

                               Collapse

                               There are currently 165 users online. 0 members and 165 guests.

                               Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

                               Working...
                               X