Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sofra Kosovare

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Titulli: Sofra Kosovare

  di njeri ku ka humb Tuana!?se mos u martu e nuk na beri ftes
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

  Comment


  • Titulli: Sofra Kosovare

   E ka hanger ora e lig arfenil.
   " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

   (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

   ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
   (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
   ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
   (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
   ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

   Comment


   • Titulli: Sofra Kosovare

    mire mbrema vendi origjines tim kosovare a ka bujrum
    Bir, bjeri botės anė e mbanė!
    Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

    Comment


    • Titulli: Sofra Kosovare

     Tua, meqe e solle koken, na jep ndonje gje per te ngren t'lutna.
     "Io non sarņ mai nessuno,
     ma nessuno sarą mai come me."

     Comment


     • Titulli: Sofra Kosovare

      Originally posted by Didi View Post
      Tua, meqe e solle koken, na jep ndonje gje per te ngren t'lutna.

      T'lutnaaaaa ,nga Did o po do bej i shej diku ,se zot e di kur e thu me.

      Kshtu sikur ishe ne diete ti mi? :p
      Wherever you stand, be the soul of that place.

      Comment


      • Titulli: Sofra Kosovare

       Originally posted by Tuana View Post
       T'lutnaaaaa ,nga Did o po do bej i shej diku ,se zot e di kur e thu me.

       Kshtu sikur ishe ne diete ti mi? :p

       E sa me njeh, ja ta mbash mend pra.

       Une per ty i mbush 48 ore, ca flet ti.
       "Io non sarņ mai nessuno,
       ma nessuno sarą mai come me."

       Comment


       • Titulli: Sofra Kosovare

        Originally posted by Didi View Post
        E sa me njeh, ja ta mbash mend pra.

        Une per ty i mbush 48 ore, ca flet ti.
        Edi ,pak njerz ka si ty.

        Kshtu veq buk e nutella mund te te ofroj kete kohe ,do?
        Wherever you stand, be the soul of that place.

        Comment


        • Titulli: Sofra Kosovare

         Originally posted by Tuana View Post
         Edi ,pak njerz ka si ty.

         Kshtu veq buk e nutella mund te te ofroj kete kohe ,do?

         Nutelles nuk i thuhet jo.

         Bej nje fet edhe Arfes se do ankohet
         "Io non sarņ mai nessuno,
         ma nessuno sarą mai come me."

         Comment


         • Titulli: Sofra Kosovare

          Originally posted by Didi View Post
          Nutelles nuk i thuhet jo.

          Bej nje fet edhe Arfes se do ankohet
          Flm se mendon cdo her per fukaran moj shoqe��

          Ps..po deshi njeri bakllav urdheroni ke shpia ime��
          Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

          Comment


          • Titulli: Sofra Kosovare

           A ka kush qe ma ndreq naten sante ?
           87654321

           Comment


           • Titulli: Sofra Kosovare

            Tuannnnnnnnnnnnnnnnna... dua nesquik un sonte
            Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

            Comment


            • Titulli: Sofra Kosovare

             Originally posted by Arfenilla View Post
             Tuannnnnnnnnnnnnnnnna... dua nesquik un sonte

             Aq t'paska marr malli ty,un erdha ktu ne imYd tanin ojj kjooo. :/
             Wherever you stand, be the soul of that place.

             Comment


             • Titulli: Sofra Kosovare

              Originally posted by Tuana View Post
              Aq t'paska marr malli ty,un erdha ktu ne imYd tanin ojj kjooo. :/
              hahahhaa nuk ke iden sa dembel jam sonte
              Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

              Comment


              • Titulli: Sofra Kosovare

               Originally posted by Arfenilla View Post
               hahahhaa nuk ke iden sa dembel jam sonte
               Ti ashtu je gjithmon moj.

               Kot eshte ajo shprehja kur iken macja, minjt hedhin valle yyy
               "Io non sarņ mai nessuno,
               ma nessuno sarą mai come me."

               Comment


               • Titulli: Sofra Kosovare

                Originally posted by Didi View Post
                Ti ashtu je gjithmon moj.

                Kot eshte ajo shprehja kur iken macja, minjt hedhin valle yyy

                ncncnnc sa kafen ke pi ,e sa torten ke ngren moj mosmirnjohse ehhh keshtu kur je humaniste te njerz e pa shpirt.
                Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                Comment


                • Titulli: Sofra Kosovare

                 Originally posted by Arfenilla View Post

                 ncncnnc sa kafen ke pi ,e sa torten ke ngren moj mosmirnjohse ehhh keshtu kur je humaniste te njerz e pa shpirt.                 Embelsohu pak
                 "Io non sarņ mai nessuno,
                 ma nessuno sarą mai come me."

                 Comment


                 • Titulli: Sofra Kosovare

                  Originally posted by Didi View Post                  Embelsohu pak
                  nuk du asgje nga ti
                  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                  Comment


                  • Titulli: Sofra Kosovare

                   Pse moj, cke?

                   E ha dhe vet une trilecen, meqe me ka mar malli.
                   "Io non sarņ mai nessuno,
                   ma nessuno sarą mai come me."

                   Comment


                   • Titulli: Sofra Kosovare

                    Originally posted by Didi View Post
                    Pse moj, cke?

                    E ha dhe vet une trilecen, meqe me ka mar malli.

                    si ja ke fillu ti, do hash edhe Papan nje dit moj dreqe
                    JA NGA UN
                    Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                    Comment


                    • Titulli: Sofra Kosovare

                     iiii e poshter, keto per bebe me dhe moj?!

                     Ste qeras me ta diiiish.
                     "Io non sarņ mai nessuno,
                     ma nessuno sarą mai come me."

                     Comment


                     • Kush do sjell per Bajram, nje torte te madhe ketu?

                      Arfe - Tuana?

                      >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<                      Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
                      ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
                      Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
                      sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

                      Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
                      Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

                      Comment


                      • Kto jan martu garant, se s'jan hi moti :p
                       " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

                       (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

                       ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
                       (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
                       ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
                       (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
                       ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

                       Comment


                       • Originally posted by Loverboy View Post
                        Kto jan martu garant, se s'jan hi moti :p
                        Jojo kendej jam un����


                        Ps..violeta kismet cfar te duash do sjell��
                        Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                        Comment


                        • Originally posted by Arfenilla View Post
                         Jojo kendej jam un����


                         Ps..violeta kismet cfar te duash do sjell��

                         Faleminderit shum Arfe, lum Ne qe te kemi ty…... Prezenca yte perher gjalleri….

                         >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<                         Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
                         ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
                         Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
                         sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

                         Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
                         Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

                         Comment


                         • Nje pershendetje dhe ketu

                          Click image for larger version

Name:	19672.jpg
Views:	10
Size:	26.4 KB
ID:	1663407
                          Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                          Comment


                          • Originally posted by Zambaku View Post
                           Nje pershendetje dhe ketu

                           Click image for larger version

Name:	19672.jpg
Views:	10
Size:	26.4 KB
ID:	1663407
                           Faleminderit!

                           Sinqerte e dashamiresisht te falenderoj une biri i kesaj sofre
                           Dardani!

                           Ka jini ju more te krahines sime ?
                           Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                           N B

                           Comment


                           • Passion njeri esht ktu

                            Comment


                            • Originally posted by Eruljan View Post
                             Passion njeri esht ktu
                             E ti nga Dardania je ?

                             Urdhero ne sofren e saj.

                             Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                             N B

                             Comment

                             What's Going On

                             Collapse

                             There are currently 139 users online. 11 members and 128 guests.

                             Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                             Working...
                             X