Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tema shoqėrore

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.
Topics: 1,724 Posts: 55,344
1,724 55,344
C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
Topics: 306 Posts: 3,078
306 3,078
Sub-Forums:
Bota studentore (67/429)
Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.
Topics: 993 Posts: 25,127
993 25,127
Sub-Forums:
Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.
Topics: 1,135 Posts: 9,177
1,135 9,177
Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.
Topics: 3,562 Posts: 44,270
3,562 44,270
Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!
Topics: 1,320 Posts: 20,287
1,320 20,287
Sub-Forums:
Kuriozitete seksuale (286/3,683)
Working...
X