Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burrat shqiptarė zbrazin xhepat pėr “Shėn Valentin”, ja sa kushton festa

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #31
  Originally posted by Monique View Post

  O Nev ore kush po fliste per sensin tend hahahaha, une po flisja per sensin tim dhe ate qe shoh cdo dite rreth e perqark!
  Kush te futi ty te ajo kategori? , Po ti dole me shpate ne dore duke na thene paragjykoni.....e une thjesht te thashe kendveshtrimin tim.....kaq e thjeshte.
  qyqa mi goc , perqaputhu nga mjesi ne darke , e festoje edhe shenin e te tera.....por mos prit qe te gjithe ta mendojne apo respektojne festen se e feston ti...

  Perse e kthen ne sensin tim personal?!
  Keto mendime qe shpreh absulutisht nuk jane te nje personi qe quhet Nevi.
  Dhe ste dola me shpat as me top.
  Sic ti shpreh mendimin tend une shpreh timin.
  sic i yti eshte ai ,i imi eshte ky.
  Se kuptoj se pse ti e kape ne forme personale?!

  Pasi si Nevi mendojne nja 30 % e botes te pakten ,ne lidhje me kete feste.
  Jo per gje por pesonalisht sdo beja kurre share mendimet e mia ne nje diskutim nis vetem,nga meletimi i jetes sime personale.

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #32
   200 euro per cfare? Ta mesosh parteneren me dhurata te shtrejnta e pastaj te pretendoj tere jeten keshtu
   Sa me thjesht aq me mire, kush te do per leke, te do vetem per aq

   Comment


   • #33
    Originally posted by dangerous View Post
    Do vish ti té kercejmé mbi tavolin se nk mé mbajné takat
    hahahaha lere se u denkospirove , dole nga roli

    Comment


    • #34
     Originally posted by NeVertiti View Post

     Perse e kthen ne sensin tim personal?!
     Keto mendime qe shpreh absulutisht nuk jane te nje personi qe quhet Nevi.
     Dhe ste dola me shpat as me top.
     Sic ti shpreh mendimin tend une shpreh timin.
     sic i yti eshte ai ,i imi eshte ky.
     Se kuptoj se pse ti e kape ne forme personale?!

     Pasi si Nevi mendojne nja 30 % e botes te pakten ,ne lidhje me kete feste.
     Jo per gje por pesonalisht sdo beja kurre share mendimet e mia ne nje diskutim nis vetem,nga meletimi i jetes sime personale.
     Ah pse se kishe te personalizuar? e mire , e terheq
     Kurse une te thashe mendimin tim pa pyetur apo vrare mendjen sa % e botes e mendojne si MONIQUE....por si une e shoh e mendoj dhe sigurisht veproj.
     Ajo 30% qe qenka nje minorance e sdi ku e gjete si vlere.....le ta festojne , se si ndalon opinioni im mbi festen.

     Dhe nje pyetje .....a e di vertete perse u be feste shen Valentini?
     E cila bazen e ka tek ndjenja e herezie????

     Comment


     • #35
      Originally posted by Monique View Post

      Ah pse se kishe te personalizuar? e mire , e terheq
      Kurse une te thashe mendimin tim pa pyetur apo vrare mendjen sa % e botes e mendojne si MONIQUE....por si une e shoh e mendoj dhe sigurisht veproj.
      Ajo 30% qe qenka nje minorance e sdi ku e gjete si vlere.....le ta festojne , se si ndalon opinioni im mbi festen.

      Dhe nje pyetje .....a e di vertete perse u be feste shen Valentini?
      E cila bazen e ka tek ndjenja e herezie????
      Ne fakt ka nja dy tre faqe wiki pedia,besoj i lexojme si une si ti ska nevoje me ti sjell.
      gjithesesi nder copezat e versionet e kesaj feste qe serviret,thuhet qe;
      Nje prifte i quajtur Valentino u ekzekutua se ai martonte te dashuruar nga besime te ndryshme,qe ne ate kohe slejohej.
      Une kete me pelqen ta besoj,dhe e besoj,sepse me duket hyjnore si veprim dhe shpirt.

      https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

      Comment


      • #36
       Originally posted by NeVertiti View Post

       Ne fakt ka nja dy tre faqe wiki pedia,besoj i lexojme si une si ti ska nevoje me ti sjell.
       gjithesesi nder copezat e versionet e kesaj feste qe serviret,thuhet qe;
       Nje prifte i quajtur Valentino u ekzekutua se ai martonte te dashuruar nga besime te ndryshme,qe ne ate kohe slejohej.
       Une kete me pelqen ta besoj,dhe e besoj,sepse me duket hyjnore si veprim dhe shpirt.
       Nev Prifti beri herezi....pra shen valentini perpos dashurise ,eshte nje mekat ne llojin e saj!
       Ne fene katolike prifterinjte i japin shpirtin Zotit e smund te kene fair me askend.
       Pra qe te quhet si dita e dashurise , kur midis njerezve nuk ka as sakrifica por nje lidhje lineare duket e terpert...
       por edhe pa drama queen , sublimen une nuk e gjej as ne romane, as filma ,e as dedikime por tek ajo qe shpirti im di te ndjej....une nuk frymoj nga te tjeret,por burimi jam une
       Shen Valentini eshte njesoj si Romeo e Zhulieta ti dedikohej nje dite dashurie....ama drama do identifikoj dashurine?
       Nejse .....ti e kupton shume mire cfare them....por sigurisht ke mendimin tend dhe debati me mua mbi mendimin tim te personalizuar me mendimin tend te pergjithesh, sdo gjejne kurre pika takimi
       Keshtu qe e anashkalojme me nje ....ti ke te drejten tende, une timen

       Comment


       • #37
        Originally posted by Monique View Post

        Nev Prifti beri herezi....pra shen valentini perpos dashurise ,eshte nje mekat ne llojin e saj!
        Ne fene katolike prifterinjte i japin shpirtin Zotit e smund te kene fair me askend.
        Pra qe te quhet si dita e dashurise , kur midis njerezve nuk ka as sakrifica por nje lidhje lineare duket e terpert...
        por edhe pa drama queen , sublimen une nuk e gjej as ne romane, as filma ,e as dedikime por tek ajo qe shpirti im di te ndjej....une nuk frymoj nga te tjeret,por burimi jam une
        Shen Valentini eshte njesoj si Romeo e Zhulieta ti dedikohej nje dite dashurie....ama drama do identifikoj dashurine?
        Nejse .....ti e kupton shume mire cfare them....por sigurisht ke mendimin tend dhe debati me mua mbi mendimin tim te personalizuar me mendimin tend te pergjithesh, sdo gjejne kurre pika takimi
        Keshtu qe e anashkalojme me nje ....ti ke te drejten tende, une timen :)
        hahahaha boll mire.
        ashu e leme.


        https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

        Comment

        What's Going On

        Collapse

        There are currently 157 users online. 11 members and 146 guests.

        Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

        Working...
        X