Announcement

Collapse
No announcement yet.

Si e pershkruani antarin larte?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Ahhhh notat notat e embla te ketij pentagrami ,ne kete bote te ndyre

  Comment


  • Moni, kur i erren syte me disa i thyen me pjata e me gota

   p.s. Moni ka qendrueshmeri. Ajo qe ka qene vazhdon te jete . pak vete jane vetvetja ketu
   "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

   Comment


   • shume stabile si person.
    Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

    Comment


    • Anėtar i forumit.
     Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

     mutantur omnia nos et mutamur in illis

     Comment


     • Perzysi i Zanes.
      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

      Comment


      • Drejtor qe pin kafe

       Comment


       • Ka nick te bukur
        Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

        Comment


        • Ylle.........
         Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

         Comment


         • Dhe pse ka nje nick te ftohte frozen duhet te jete shume e embel ...e ngrohte
          Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

          Comment


          • Me pelqen ta lexoj,mendoj qe Fv ju ka shtuar nje vlere me teper. ) Respekte e nderuar!

           https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

           Comment


           • Te ndihesh e rrespektuar nga njerez te rrespektuar eshte kenaqesi ....
            Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

            Comment


            • katalizator.. Po na ben dhe ne te vjeterve te shfletojme tema te dikurshme
             "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

             Comment


             • Prova prova
              "We're here to have a good time, not a long time
              .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

              Comment


              • Kjo !
               Katile e madhe.
               Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
               N B

               Comment


               • Originally posted by Nicktjeter View Post
                Prova prova
                djale me norma Passion
                Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

                Comment


                • Originally posted by Nicktjeter View Post
                 Prova prova
                 mka marre malli te me ngacmosh, hajde mi fillo nje here ashu sic di ti ta besh
                 Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

                 Comment


                 • Frozen e embel
                  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                  Comment


                  • qenke bere moderatore
                   urime urime

                   mbretereshe
                   Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

                   Comment


                   • Flm frozen me bene me ngjyre

                    Femer ne gjithe pikemapjen e saj
                    Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                    Comment


                    • Femen e pjekun
                     When you expect nothing and get everything, that's destiny.

                     Comment


                     • Djale me norma dhe i rrespektuar
                      Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                      Comment


                      • SaD Jč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimčJč t'aimč


                       Zambaku images.jpg
                       Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

                       Comment


                       • Agjente e KGB-se

                        Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                        N B

                        Comment


                        • Djale i sjellshem dhe i respektuar!!..

                         Comment


                         • Nje vlere e shtuar e FV-se.

                          Nje fryme e re me bote te gjere.
                          Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                          N B

                          Comment


                          • Faleminderit Passion!!

                           Njeri pozitiv e muzik dashes...

                           Comment


                           • Shume e qeshur
                            Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                            Comment


                            • e konsoliduar
                             Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                             Comment


                             • Super drejtor
                              Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                              Comment


                              • Nuk e njoh kshu me shikim te par

                               ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

                               Comment

                               What's Going On

                               Collapse

                               There are currently 172 users online. 0 members and 172 guests.

                               Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

                               Working...
                               X