Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jetoj nė Gjermani dhe jam 23 vjeqare , dua te fejohem me njė shqiptarė qė ta ruaj tra

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Jetoj nė Gjermani dhe jam 23 vjeqare , dua te fejohem me njė shqiptarė qė ta ruaj tra

  Jetoj nė Gjermani dhe jam 23 vjeqare , dua te fejohem me njė shqiptarė qė ta ruaj traditėn e babes tim
  Unė dėshiroj qe ta ruaj traditen e babait tim dhe te fejohem me nje shqiptar.
  Deshira ime eshte qe babai im te e beje zgjedhjen time per tu martuar , sepse prinderit jane gjeja me vlefshme ne bote.
  Jam qė 15 vite kėtu dhe njė ditė mendova qė tė fejohem sepse edhe mua mė erdhi dita qė tė jetoj jetėn me njė djalė. Dua ta gjej njė djalė nga Kosova
  Gjithmonė qė vi nė pushim mė saktėsisht nė vendin e Prishtinės nuk ndjehem rahat sepse e shoh si bėhet jeta atje. Mezi pres tė kthehem nė. Kėtu punoj jam mjeke kam njė jetė shumė tė rehatshme dhe kam njė rrogė shumė tė mirė. Ata djem qė dėshirojnė tė njoftohen me mua ju lutem mė njoftoni.
  Gjithmonė qė vi nė pushim mė saktėsisht nė vendin e Prishtinės nuk ndjehem rahat sepse e shoh si bėhet jeta atje. Mezi pres tė kthehem nė. Kėtu punoj kam njė jetė shumė tė rehatshme dhe kam njė rrogė shumė tė mirė. Ata djem qė dėshirojnė tė njoftohen me mua ju lutem mė njoftoni.
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 • #2
  Kjo 23 vjece??

  Temen e semes, te gjitha bejne operacione per tu dukur me te reja, kjo i ka bere per tu plak
  Beyond the horizon

  Comment


  • #3
   Ca boobsash paska hahahahahahaha.

   https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

   Comment


   • #4
    Originally posted by NeVertiti View Post
    Ca boobsash paska hahahahahahaha.
    Marshallah
    Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

    Comment


    • #5
     Originally posted by Delirium View Post
     Marshallah
     Mos e pafte syni keq silikonin Deli. hahahahahahaha

     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

     Comment


     • #6
      Legjenda, te ndriti fati a lumadh
      Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

      Comment


      • #7
       Originally posted by LoSsT View Post
       Legjenda, te ndriti fati a lumadh
       ketu e kam sjelur kete lajm kush esht beqar fejohet e martohet me kete
       Bir, bjeri botės anė e mbanė!
       Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

       Comment


       • #8
        Originally posted by NeVertiti View Post
        Mos e pafte syni keq silikonin Deli. hahahahahahaha
        Mbase i ka origjinal o Nev
        I ben vendi
        Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

        Comment


        • #9
         Originally posted by Delirium View Post
         Mbase i ka origjinal o Nev
         I ben vendi
         hahahahaha."zotat" e dine ate pune,ne skemi si prekum me vertetu.

         https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

         Comment


         • #10
          Originally posted by NeVertiti View Post
          hahahahaha."zotat" e dine ate pune,ne skemi si prekum me vertetu.
          shum e vertet mike
          Bir, bjeri botės anė e mbanė!
          Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

          Comment


          • #11
           Kjo duhet me deomos te tregoje pashaporten pasurin e te gjitha qe te martohet ​​​​​
           Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

           Comment

           What's Going On

           Collapse

           There are currently 165 users online. 0 members and 165 guests.

           Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

           Working...
           X