Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro apo kunder rikthimit te ligjit per denimin me vdekje?

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Pro apo kunder rikthimit te ligjit per denimin me vdekje?

  2019 ka nisur tragjikisht. 6 gra janė vrarė brenda njė muaji pėr motive tė ndryshme nga bashkėshortėt, ose tė afėrmit. Shifra konsiderohet alarmante nga shoqatat qė janė nė mbrojtje tė grave.
  Sevim Arbana, Kryetarja e Shoqatės"Nė dobi tė gruas", e shikon dhunėn ndaj grave, e cila po shkon deri nė ekstrem, njė problem qė vjen nga mungesa e edukimit.

  Arbana kėrkon reagimin e grave tė gjithė shoqėrisė, por nė veēanti tė instancave shtetėrore, pėr shtimin e masave mbrojtėse dhe ashpėrsimin e ligjit deri nė dėnimin kapital.

  Ndryshimi i strategjisė pėr mbrojtjen e grave, mos dėrgimin e tyre nė strehėza, por largimin e burrave agresorė nga shtėpia ėshtė njė tjetėr rekomandim qė shoqatat nė mbrojtje tė grave kėrkojnė.

  Tv Klan

  Sevim Arbana, Kryetarja e Shoqatės nė dobi tė gruas,kerkon te rikthehet denimi kapital,jeni pro apo kunder?
  8
  Pro
  100.00%
  8
  Kunder
  0%
  0
  Last edited by Abis; 13-02-2019, 17:29.
  https://youtu.be/bo_efYhYU2A


 • #2
  Pro kur behet fjale per Kriminel qe bejne vrasje seriale,per pedofili e shume e shume varjante te krimeve te renda njerzore!!

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #3
   Pro absolutisht

   Comment


   • #4
    Patjeter qe po dhe kshu publikisht biles qe ti shofi gjith njerezimi    Attached Files
    Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

    Comment


    • #5
     Pro. S'kuptoj pse duhet ushqyer ne burg me taksat tona 1 qe vret?! Kur vret 1 vrases qe merr jete te pafajshme ke shpetu njerezimin.
     "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

     Comment


     • #6
      Te varen ne shesh,te shohin edhe ato qe kane ndermend te bejne krime!
      https://youtu.be/bo_efYhYU2A

      Comment


      • #7
       Pro.
       Sidomos per burracaket qe vrasin femrat.

       Comment


       • #8
        Jam pro 100000%
        Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

        Comment


        • #9
         Jam pro aktualisht ne gjendjen qe gjendet shoqeria shqiptare.

         Nje pyetje me vjen.

         A do ndalet fenomeni i vrasjeve ne Shqiperi me prurjen e atij ligji?
         Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
         N B

         Comment


         • #10
          PRO , por jo kesaj pjeses ne publik.......Keto lloj skenash llaftarie skemi pse behemi pjese!

          Comment


          • #11
           Jam pro se ndoshta vene mend njerezit
           Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

           Comment

           What's Going On

           Collapse

           There are currently 152 users online. 12 members and 140 guests.

           Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

           Working...
           X