Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vetėm me meshkuj, mbyllet klubi i grave milionere kineze

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Vetėm me meshkuj, mbyllet klubi i grave milionere kineze

  Vetėm me meshkuj, mbyllet klubi i grave milionere kineze

  Click image for larger version

Name:	kin.jpg
Views:	35
Size:	60.2 KB
ID:	1656105
  U quajt “Hapėsirė Perfekte”: njė klub privat nė qendėr tė Shangait, i rezervuar pėr zonjat me tė paktėn 20 milionė juan nė portofol (rreth 3 milionė euro).

  Stafi i shėrbimit tė gjithė meshkuj, tė rinj, lartėsi minimale prej njė metėr e tetėdhjetė, me praninė e mirė dhe nė dispozicion pėr ‘zbavitje’. Nė fotot e faqes sė internetit tė klubit, shfaqen pamje tė tė rinjve tė rreshtuar nė dy rreshta nė tė dyja anėt e sallės sė hyrjes, nė “gjysmė smoking”: kėpucė prej lėkure, pantallona tė zeza, pranga tė bardha, mansheta dhe asgjė tjetėr; ose nė uniformė maskuar me maskė tė zezė nė fytyrė.

  1600 metra katrorė e “Hapėsirės Perfekte” ishin tė pajisura me dhoma tė mbyllura pėr intervista konfidenciale mes konsumatorėve dhe kamerierėve. Takimet fillojnė nga 1,000 juanė dhe paga mujore e modelėve ishte 80,000 juan (mbi 10 mijė euro), “pėr njė punė relaksuese”.

  Pas tė paktėn pesė vjet tė aktiviteteve tė nderuara dhe tė suksesshme, klubi u mbyll nga policia, kur fotot e ditėlindjes sė festės sė njė prej djemve, 28 vjeē, janė bėrė virale nė rrjetet sociale aziatike.

  Njė milionere, kishte bėrė 28 dhurata, njė pėr ēdo vit: nė mes tė paketave edhe njė Audi, njė biēikletė, njė kupė ari, 280,000 juan nė para kesh. Nė platformėn “Weibo”, postimi me kėtė histori u pa 400 milionė herė. Mes komenteve: “Motra, nėse do tė bėheni tė pasura, mos mė harroni: mė ēoni nė Hapėsirėn e Perfekte”.

  Historia e kronikės sė zezė dhe rozė, ka pėrfunduar nė shtypin e Pekinit, ku njė reporter i gazetės “Global Times”, gazeta e partisė, ka kėrkuar pėr hollėsi tė mėtejshme nė policinė e Shangait, e cila ka dalė me njė deklaratė.

  “Gazeta e Rinisė”, ka cituar njė nga djemtė e klubit pėr milionere, sipas tė cilit festa e ditėlindjes sė shumėpėrfolur, nuk ishte mė luksozia nė tė cilėn ai kishte qenė ndonjėherė. “Ne nuk shkojmė pėr aventura seksuale, por kemi nevojė pėr emocion”, tha njė grua pėr “South China Morning Post”.

  Sipas pronarit tė klubit nė Shanghai, tani i mbyllur, ai ka dhjetė dhoma tė tjera tė shpėrndara nė qytetet kryesore kineze.

  Gazeta Shqip

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

What's Going On

Collapse

There are currently 164 users online. 10 members and 154 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

Working...
X