Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 14 nga 14
 1. #1
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,596
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5137

  Video historike ..

  Kėtu mund tė postoni video tė historisė shqipėtare..!


  Gjergj Kastrioti dokumentari i ri Pjesa 1  Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 2  Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 3  Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 4  Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 5

  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 2. #2
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,596
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5137

  Pe: Video historike ..

  Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 6  Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 7  Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 8  Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 9  Gjergj Kastrioti dokumentar. Pjesa 10

  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 3. #3
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,596
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5137

  Pe: Video historike ..

  Lidhja Shqiptare e Prizrenit dhe Copėtimi Shqipėrisė  BAJRAM CURRI - Dokumentar  RRETHIMI I SHKODRES  Trokitje ne historine Ilire. Varri i mbretit Gent I  Trokitje ne historine Ilire. Varri i mbretit Gent II

  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 4. #4
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6115

  Pe: Video historike ..

  King Zog's Wedding In Albania (1938)

  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 5. #5
  VIP fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,738
  Forca e Rrespektit
  987

  Pe: Video historike ..

  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 6. #6
  VIP fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,738
  Forca e Rrespektit
  987

  Pe: Video historike ..

  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 7. #7
  VIP fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,738
  Forca e Rrespektit
  987

  Pe: Video historike ..

  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 8. #8
  VIP fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,738
  Forca e Rrespektit
  987

  Pe: Video historike ..

  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 9. #9
  VIP fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,738
  Forca e Rrespektit
  987

  Pe: Video historike ..  Heren e fundit u redaktua nga ricky_ch; 22-03-2015 ne 07:04.
  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 10. #10
  VIP fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,738
  Forca e Rrespektit
  987

  Pe: Video historike ..

  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 11. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,074
  Forca e Rrespektit
  4216

  Titulli: Video historike ..

  Tirana e vitit 1973

  Nė kėtė video tė realizuar nė Tiranėn e viti 1973, janė disa fragmente tepėr interesante pėr kryeqytetin shqiptar.

  Ky ėshtė njė nga dokumentarėt mė tė rrallė tė realizuar nga gazetarėt e huaj nė Shqipėri, konkretisht francezė, pasi ata ishin tė vetmit qė mund tė realizonin kėto xhirime tė “habitshme” brenda vendit tė izoluar komunist.


  https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hv...fd&oe=56E30FE7
  I walk slowly, but I never walk backward

 12. #12
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6115

  Titulli: Video historike ..

  Italia dhe Shqiperia i deklarojne lufte Serbise dhe Greqise

  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 13. #13
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6115

  Titulli: Video historike ..

  Shqiperia, vendi perballe.

  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 14. #14
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,290
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Shkupi, njė histori ilire

   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 55
  Postimi i Fundit: 15-11-2014, 17:55
 2. Video historike +18
  Nga Lauri ne forum Historia
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-01-2012, 10:13
 3. Video falas - videoklipet me te reja - kenga magjike 2008 - video
  Nga Prishtina_20 ne forum Reklama tė Faqeve
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2008, 12:33

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •