Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 44 nga 44
 1. #1
  Mangup me Licenc fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Peja
  Postime
  2,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  73

  Fjalor shqip-shqip

  Tu e pase parasysh se ky forum frekuentohet nga shqipetaret e krejt botes edhe duke pase parasysh rajonalzimat qe kemi naper te folmen ton e qela kete teme qe te ndihmojme njeri tjetrin ne lidhje me fjalet qe si kuptojme nga nje pjese tjeter ku flitet shqip...
  Respekte....
  Ni toke ku flamuri - me vjet me mloj fytyren
  e tash jane qu K'''''' - po dojne me ndrru ngjyren
  kam gjak kuq e zi - s'po du kaltersi
  s'du ylla n'falmur - se nuk jam jahudi

 2. #31
  Mangup me Licenc fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Peja
  Postime
  2,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  73
  car-serbisht mbret
  caric-serbisht mbreteresh


  kjo nuk eshte fjale shqipee
  Ni toke ku flamuri - me vjet me mloj fytyren
  e tash jane qu K'''''' - po dojne me ndrru ngjyren
  kam gjak kuq e zi - s'po du kaltersi
  s'du ylla n'falmur - se nuk jam jahudi

 3. #32
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  2,495
  Forca e Rrespektit
  30
  OK ki te drejt por nqftse e perdorim si fjalorč kete temč...duhet vendosur dhe fjalet qe nuk i kuptojm te njeri tjetrit..kshtu qe te kuptohen me leht dhe postimet tona


  P.S ti psh e perdore caric e Pimp :p e kush te lexon don te kuptoje qa ki shkru
   

 4. #33
  Mangup me Licenc fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Peja
  Postime
  2,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  73
  Citim Origjinale Postuar nga SuRiAnA Shfaq Poten
  OK ki te drejt por nqftse e perdorim si fjalorč kete temč...duhet vendosur dhe fjalet qe nuk i kuptojm te njeri tjetrit..kshtu qe te kuptohen me leht dhe postimet tona


  P.S ti psh e perdore caric e Pimp :p e kush te lexon don te kuptoje qa ki shkru
  mire ma bere hahahhahahahahhahaa
  Ni toke ku flamuri - me vjet me mloj fytyren
  e tash jane qu K'''''' - po dojne me ndrru ngjyren
  kam gjak kuq e zi - s'po du kaltersi
  s'du ylla n'falmur - se nuk jam jahudi

 5. #34
  tifoz i cmendur i INTERIT fv fv fv fv fv fv Avatari i Brigadieri
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Atje ku prania ime eshte e domosdoshme.
  Postime
  421
  Forca e Rrespektit
  16
  o popull i thjesht po markuc qe kete fjale une para nje viti e mesova se kisha deghuar asnjeher. dmth zorre ketej nga jugu
   

 6. #35
  Mangup me Licenc fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Peja
  Postime
  2,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  73
  Citim Origjinale Postuar nga Brigadieri Shfaq Poten
  o popull i thjesht po markuc qe kete fjale une para nje viti e mesova se kisha deghuar asnjeher. dmth zorre ketej nga jugu


  interesante kjo thenjaa
  Ni toke ku flamuri - me vjet me mloj fytyren
  e tash jane qu K'''''' - po dojne me ndrru ngjyren
  kam gjak kuq e zi - s'po du kaltersi
  s'du ylla n'falmur - se nuk jam jahudi

 7. #36
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i Analistja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Hmmm...
  Mosha
  34
  Postime
  506
  Forca e Rrespektit
  13
  llajka-porta e oborrit perdoret me teper neper fshatrat e veriut. porte e cila eshte e ndertuar prej druri.
  TO LOVE SOMEBODY IS NOTHING
  TO BE LOVED BY SOMEBODY IS SOMETHING
  TO LOVE EACH OTHER IS EVERYTHING

  ance:ance:

 8. #37
  Anėtar i ri fv fv Avatari i 2ntythree
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Itali
  Mosha
  33
  Postime
  157
  Forca e Rrespektit
  12
  mos bėj zarar qeder rrėmujė = mos hap probleme me pak fjalė
  Nė jetė nuk ekzistojnė rregulla por gjithēka qė duhet tė bėsh ėshtė tė kesh durim pėr tė kuptuar dhe tė veprosh.
  Ndonjėherė me mendje(dhe pa zemėr)
  e ndonjėherė me zemėr(dhe pa mendje).

  ...dhe duhet gjithashtu qė ndonjėherė tė bėsh shaka e ndonjėherė tė jesh serioz
  ...se ēfarė tė ndodh nė jetė nuk ėshtė e sigurtė por ėshtė bixhoz.

 9. #38
  Release Yourself fv Avatari i ssokoll
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  para kompjuterit...:)
  Postime
  536
  Forca e Rrespektit
  10
  ngjo tekho = degjo ketu

  e shejshet...

  cauc= vajz
   

 10. #39
  Release Yourself fv Avatari i ssokoll
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  para kompjuterit...:)
  Postime
  536
  Forca e Rrespektit
  10
  shishirok= ballon
   

 11. #40
  Anėtar i ri fv fv Avatari i 2ntythree
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Itali
  Mosha
  33
  Postime
  157
  Forca e Rrespektit
  12
  ftere - tigan
  Nė jetė nuk ekzistojnė rregulla por gjithēka qė duhet tė bėsh ėshtė tė kesh durim pėr tė kuptuar dhe tė veprosh.
  Ndonjėherė me mendje(dhe pa zemėr)
  e ndonjėherė me zemėr(dhe pa mendje).

  ...dhe duhet gjithashtu qė ndonjėherė tė bėsh shaka e ndonjėherė tė jesh serioz
  ...se ēfarė tė ndodh nė jetė nuk ėshtė e sigurtė por ėshtė bixhoz.

 12. #41
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,016
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8306
  Lum qe gjeta temen e perkthimeve ance:ance:ance: qa dmth fjala DIVANHONE:gjujpeshk:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #42
  Anėtar i ri fv fv Avatari i 2ntythree
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Itali
  Mosha
  33
  Postime
  157
  Forca e Rrespektit
  12

  Titulli: Fjalor shqip-shqip

  Citim Origjinale Postuar nga Analistja Shfaq Poten
  gjuhca-saraga ne gjuhe letrare:kercim::kercim:
  gjuhca apo gjuhėza ėshtė peshk apo ēfarė se po qe nga ata peshqit qė rrinė poshtė nė rėrė atėherė kuptova dicka se pėrndryshe nuk kam kuptuar as gjuhėn krahinore por as pėrkthimin nė gjuhėn letrare
  Nė jetė nuk ekzistojnė rregulla por gjithēka qė duhet tė bėsh ėshtė tė kesh durim pėr tė kuptuar dhe tė veprosh.
  Ndonjėherė me mendje(dhe pa zemėr)
  e ndonjėherė me zemėr(dhe pa mendje).

  ...dhe duhet gjithashtu qė ndonjėherė tė bėsh shaka e ndonjėherė tė jesh serioz
  ...se ēfarė tė ndodh nė jetė nuk ėshtė e sigurtė por ėshtė bixhoz.

 14. #43
  rremujaxhije:P fv Avatari i 3R1
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  ne shtepi...
  Postime
  2,024
  Forca e Rrespektit
  70

  Titulli: Fjalor shqip-shqip

  mollatare-domate
  trangull-kastravec (ketej nga veriu )
  You're not Albanian??
  It's :ok, nobody is Perfect!!!  ..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din.. :viola:

 15. #44
  fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  4
  Forca e Rrespektit
  0
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Fjalor shqip-turqisht.
  Nga bledikorcari ne forum Humor
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 07-12-2009, 04:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •