Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415
Duke shikuar rezultatet 421 ne 421 nga 421
 1. #1
  Carpe Diem fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diku .
  Postime
  1,723
  Forca e Rrespektit
  75

  Si i thone shqip?

  rubber bands? Lol

  eshte ne anglisht, po ne shqip si mund ti themi ? Mua sme kujtohet ne shqip , ndonjeri e di ? :qenis:
  Heren e fundit u redaktua nga Katia; 04-12-2011 ne 19:58.
   

 2. #421
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Derbardhe...
  antonimi i derzi.....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Fjalor shqip-shqip
  Nga xhebrail ne forum Gjuha shqipe
  Pergjigje: 43
  Postimi i Fundit: 31-01-2018, 04:56
 2. Fjalore Online Shqip-Shqip +
  Nga loyalx ne forum Gjuha shqipe
  Pergjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-09-2009, 22:46
 3. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2008, 14:23

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •