Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 51

Forum: Grupet e Semundjeve

Trupi i njeriut preket cdo dite nga baktere te demshme per organizmin, te cilat mund te shkaktojne semundje. Semundja ne teresi ėshtė ērregullim i funksioneve trupore, kongenitive, sociale ose shpirtėrore, i cili e pengon subjektiv kondicionin dhe mirėqenien dhe ndikon negativ nė qenie tė gjallė. Sėmundja mund tė shikohet si gjendje me procese tė ērregulluara biologjike, tė cilat dėrgojnė te ērregullimet e funksionit dhe tė ndėrtimit tė organizmit. C'rregullimi i shendetit shkaktohet nga nje sere semundjesh ne terresi

 1. Angry Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sėmundja e Alzheimerit

  Started by braziljania‎, 12-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 57
  • Shikime: 18,684
  08-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kanceri ne qafen e mitres!!!

  Started by ori_22‎, 15-10-2008
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 43,206
  14-10-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Dermatiti atopik

  Started by PiNkY‎, 09-09-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,204
  09-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Kanceri i Lekures - Melanoma

  Started by sweetzzinna‎, 10-02-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 6,522
  10-05-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Autizmi

  Started by sweetzzinna‎, 19-10-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 9,419
  29-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Dhimbjet e qafės (Cervikalgjitė)

  Started by Marla‎, 25-04-2014
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,393
  25-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Zemra (insuficenza)

  Started by PiNkY‎, 24-04-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,316
  24-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Diabeti !

  Started by PiNkY‎, 24-03-2014
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,147
  24-03-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Bronkiektazitė

  Started by PiNkY‎, 12-03-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 919
  12-03-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Levizur: Alzheimeri

  Started by PiNkY‎, 03-04-2014
  •  
  •  
 9. Astma

  Started by PiNkY‎, 21-02-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,107
  21-02-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,266
  10-02-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,116
  31-01-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Morthi !

  Started by PiNkY‎, 22-12-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,530
  22-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Tumoret dhe llojet e tyre

  Started by PiNkY‎, 05-10-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 13,917
  05-11-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Leucemia (Leukemia)

  Started by sweetzzinna‎, 19-10-2009
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 13,318
  29-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Artrit Reumatoid

  Started by PiNkY‎, 10-09-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 3,598
  23-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Veshkat , sistemi urinar

  Started by PiNkY‎, 19-09-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,628
  19-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Anoreksia

  Started by ida angel‎, 18-09-2011
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,263
  15-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Tiroidet

  Started by PiNkY‎, 12-09-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,181
  12-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Levizur: Anemia

  Started by PiNkY‎, 01-03-2016
  •  
  •  
 18. Anemia

  Started by braziljania‎, 10-09-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 14,771
  30-07-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •