Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 33 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 650

Forum: Historia

Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie mbi shqiptaret

  Started by Lauri‎, 18-12-2011
  24 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 24
  • Pergjigje: 705
  • Shikime: 113,560
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kadare: Shqiptarėt u konvertuan nė fenė islame me dhunė

  Started by Lauri‎, 17-05-2013
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 130
  • Shikime: 13,990
  13-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si sot e nje kohe...

  Started by Yellow Redhead‎, 03-02-2010
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 156
  • Shikime: 21,797
  28-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shperngulja e madhe - Enigme?!?!?

  Started by kitrra 123‎, 27-02-2009
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 11,713
  20-10-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e Shqiperise--Rilindja Kombetare

  Started by bledikorcari‎, 02-01-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 11,789
  15-02-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e Shqiperise-Shqiperia nen sundimin osman.

  Started by bledikorcari‎, 28-12-2008
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 11,521
  02-01-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e Shqiperise - Mesjeta Shqiptare.

  Started by bledikorcari‎, 26-12-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,320
  28-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e Shqiperise-PELLAZGET DHE ILIRET.

  Started by bledikorcari‎, 26-12-2008
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 10,649
  26-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 57
  17-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. A e shiti Enver Hoxha Kosovėn?!

  Started by Bilderberg‎, 14-10-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 72
  • Shikime: 13,018
  16-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Thesari Pellazgjik

  Started by NeVertiti‎, 19-09-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 229
  19-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Question Sa greke eshte mitologjia greke ?

  Started by Nostra_22‎, 18-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 39
  • Shikime: 12,080
  26-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Viti i Ri, Bredhi dhe Babadimri

  Started by WxP‎, 01-01-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,114
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 33 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •