Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 64 nga 64
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,670
  Forca e Rrespektit
  11372

  Cfare do thoje ne varrim tim?:P

  Sdramatizohuni pak sepse eshte teme tek humori
  Pra cfare do thonit tek varrimi i anetarit siper ose me deshire te nje x anetari

  Po e nis une.
  Tek varrimi i evit psh :

  Ke qene nje njeri i mire dikur. Mbaj mend sa here jemi zene
  e doja te thoja qe sjam penduar per asnjehere te vetme
  Ok do na mungojne oret e kreativi8-it qe ti ben...ama gezohem qe te kam njohur.
  Per emrin Morena per gallatat tek sofra vlonjate etj etj
  Ah dhe dicka te fundit strnz nese sdo vdisje ti do te vrisja une thjeshte na lehtesove pune

  Mos kini seder por shprehuni
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 2. #61
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,263
  Forca e Rrespektit
  4530
  S'di!

  S'dua te flas per askend.

  Ne timin doja te fliste mesuesi im i klases se pare(nqs do rronte).

  Ka me mire te pershkruaj boten feminore krejt pafajesi?

  Humor ky postimi im?
  Po!
  Kinez humor
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 3. #62
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,248
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Per Nicktjeter:

  Ishte bredharake. Me prit atje te dera e ferrit, te vi, e te digjemi bashk.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #63
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,799
  Forca e Rrespektit
  529
  Ca striptiste sexy te tundeshin nja nje ore aty siper dhe te hidhnin alcool nepet cicat e tyre dhe alcooli te binte mbi varr...
   

 5. #64
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,170
  Forca e Rrespektit
  2179
  ,, mbi timin ?

  - ahčng bčjeni per mua .
   

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-03-2018, 22:50
 2. Varrim apo djegje?
  Nga Ultraviolet ne forum Sondazhe dhe votime
  Pergjigje: 69
  Postimi i Fundit: 13-08-2017, 13:47
 3. Kush din te me thoje..??!!!
  Nga Morena ne forum Arsimi
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-11-2014, 10:38
 4. Varrim live nėpėrmjet internetit
  Nga E3 ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-12-2009, 23:42
 5. Gjyshes nė varrim i vijnė 172 nipėr
  Nga polisi_tajrush ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 11-12-2008, 20:16

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •