Forums Topics Posts Last Post
Tė njihemi me njėri-tjetrin
Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.
Topics: 473 Posts: 2,672
473 2,672
Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.
Topics: 990 Posts: 21,806
Last Post: Eruljan
990 21,806
Eruljan
Eruljan
by Eruljan
Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.
Topics: 426 Posts: 11,803
426 11,803
Sub-Forums:
Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.
Topics: 89 Posts: 11,368
Last Post: Sofra Kosovare
89 11,368
Passion
Sofra Kosovare
by Passion
Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.
Topics: 107 Posts: 2,076
107 2,076
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme
Topics: 476 Posts: 11,763
476 11,763
Sub-Forums:
Fotomania 2012 (27/199)
Fotomania 2013 (29/288)
Fotomania 2014 (18/182)
Fotomania 2015 (18/749)
Fotomania 2016 (15/931)
Fotomania 2017 (17/818)
Fotomania 2018 (25/508)
Tema shoqėrore
Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.
Topics: 1,736 Posts: 55,944
1,736 55,944
C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
Topics: 307 Posts: 3,081
307 3,081
Sub-Forums:
Bota studentore (67/429)
Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.
Topics: 994 Posts: 25,222
994 25,222
Sub-Forums:
Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.
Topics: 1,144 Posts: 9,254
1,144 9,254
Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.
Topics: 3,572 Posts: 44,337
3,572 44,337
Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!
Topics: 1,322 Posts: 20,354
1,322 20,354
Sub-Forums:
Kuriozitete seksuale (286/3,683)
Media dhe politika
Zhvillimet mė tė fundit tė shoqėrisė shqiptare. Politikat e brendshme dhe tė jashtme shqiptare.
Topics: 10,884 Posts: 53,879
10,884 53,879
Sub-Forums:
Kronike (335/2,625)
Analizė-Opinion (1,029/6,018)
Lajme kulturore (1,150/7,531)
Politike (3,680/16,133)
Kuriozitete tė ndryshme nga bota qė na rrethon.
Topics: 3,039 Posts: 16,978
3,039 16,978
Sub-Forums:
ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.
Topics: 1,703 Posts: 11,988
1,703 11,988
Zhvillimet mė tė fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe tė jashtėme.
Topics: 3,181 Posts: 19,142
3,181 19,142
Sub-Forums:
Lajme nga ISIS. (60/433)
Rajoni (410/2,396)
Multimedia
Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.
Topics: 195 Posts: 1,643
195 1,643
Sub-Forums:
Kinematografia (191/1,602)
Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.
Topics: 246 Posts: 7,741
246 7,741
Lina
VeTem TinGuj Shqip..!!
by Lina
Sub-Forums:
Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.
Topics: 699 Posts: 4,963
Last Post: Video Nėnujore
699 4,963
LoSsT
Video Nėnujore
by LoSsT
Sub-Forums:
Video muzikore (129/1,181)
Video sportive (15/109)
Video humoristike (183/930)
Arti dhe Kultura
Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe
Topics: 84 Posts: 770
84 770
Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit
Topics: 603 Posts: 14,668
603 14,668
Sub-Forums:
Ditari (39/2,354)
Tregime (108/528)
Aforizma (31/2,139)
Poezi (69/2,698)
Topics: 165 Posts: 1,693
Last Post: Artan Gjyzel Hasani
165 1,693
Sub-Forums:
Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė
Topics: 243 Posts: 2,827
243 2,827
Sub-Forums:
Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.
Topics: 174 Posts: 1,039
174 1,039
Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.
Topics: 232 Posts: 2,246
232 2,246
Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut
Topics: 1,144 Posts: 8,814
Last Post: Aromė gruaje
1,144 8,814
jana80
Aromė gruaje
by jana80
Sub-Forums:
Flokėt dhe thonjtė (160/1,115)
Mirėmbajtja e Trupit (195/1,123)
Veshje dhe Aksesorė (377/3,050)
Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...
Topics: 281 Posts: 3,603
281 3,603
Sub-Forums:
Legjislacioni
Jurisprudenca cfarė pėrbėn nė tėrėsi Jurisprudenca. Tė qėnit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues
Topics: 89 Posts: 423
Last Post: Kodi i Punes
89 423
Monique
Kodi i Punes
by Monique
Interpretimi i kodit civil sipas idesė tuaj.
Topics: 6 Posts: 31
Last Post: Fondacionet
6 31
Loyalty
Fondacionet
by Loyalty
Parime dhe rregulla pėr hartimin e akteve normative.
Topics: 8 Posts: 57
Last Post: Kriminalistika
8 57
✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧
Kriminalistika
Nocioni ligj pėrcaktohet si akt juridik i pėrgjithshėm, rregull e detyrueshme dhe si urdhėr shtetėror i sanksionuar, i adresuar numrit tė pakufizuar tė subjekteve tė sė drejtės pėr ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutėn, nė procedurė tė vecantė, zakonisht nga organi legjislativ i njėjtė qė e miraton kushtetutėn. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston nė konstatimin se ligji ėshtė akt juridik i shprehjes sė vullnetit politik tė ligjvėnėsit. Aspekti material i ligjit konsiston nė pėrmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janė tė shumta dhe praktikisht i rregullojnė tė gjitha sferat e jetės shoqėrore, sic janė arsimi, kultura, shkenca, shėndetesia, ekonomia etj.
Topics: 31 Posts: 118
31 118
Libraria e akteve ligjore
Topics: 15 Posts: 49
Last Post: Perkufizimi i Aktit
15 49
WxP
Perkufizimi i Aktit
by WxP
Shkenca Politike
Topics: 33 Posts: 202
33 202
Sub-Forums:
Ambasadat (6/53)
Ministritė (2/3)
Presidenca (6/10)
Qeveria (3/14)
Topics: 50 Posts: 467
50 467
Sub-Forums:
Anarkia (1/11)
Demokracia (2/15)
Fashizmi (2/4)
Komunizmi (21/272)
Nazizmi (2/63)
Socjalizmi (1/6)
Topics: 59 Posts: 147
59 147
Sub-Forums:
BE (14/39)
Mjaft (1/9)
Nato (8/19)
Undp (1/1)
Unesco (3/10)
Vetėvendosje (18/39)
Topics: 368 Posts: 3,171
368 3,171
Sub-Forums:
Shkencat sociale
Bisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė.
Topics: 185 Posts: 2,237
185 2,237
Sub-Forums:
Topics: 612 Posts: 4,650
612 4,650
Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
Topics: 1,556 Posts: 8,349
1,556 8,349
Sub-Forums:
Historia shqiptare. (469/1,982)
Historia Botėrore (191/710)
Shkencat Ekzakte
Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
Topics: 84 Posts: 1,592
84 1,592
Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore
Topics: 364 Posts: 1,414
364 1,414
Sub-Forums:
Sistemi bankar (22/66)
Financa (21/73)
Marketingu (12/14)
Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.
Topics: 2,047 Posts: 9,937
2,047 9,937
Sub-Forums:
Dieta dhe ushqimi (250/1,317)
Keshilla Mjeksore (313/1,199)
Lajme Mjekėsore (456/1,986)
Nėna dhe Fėmija (368/1,355)
Kėtu do tė gjeni cdo informacion qė ka tė bėj me kėtė degė kaq tė mistershme e tė bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..
Topics: 385 Posts: 3,565
385 3,565
Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare
Topics: 255 Posts: 529
255 529
Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.
Topics: 153 Posts: 1,770
153 1,770
Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon
Topics: 262 Posts: 1,348
262 1,348
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Topics: 527 Posts: 2,321
527 2,321
Topics: 390 Posts: 1,420
390 1,420
Sub-Forums:
Turizmi (222/892)
Bota e Kompjuterit
Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.
Topics: 552 Posts: 3,140
552 3,140
Sub-Forums:
Mobile (109/630)
Networking (9/58)
Reklama tė Faqeve (170/636)
Links Tė Huaj (17/127)
Karakteret shpirtėrore
Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.
Topics: 94 Posts: 1,458
94 1,458
Sub-Forums:
Foto (1/24)
Video (12/181)
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.
Topics: 136 Posts: 1,516
Last Post: Kisha e Laēit
136 1,516
Abis
Kisha e Laēit
by Abis
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman
Topics: 1,236 Posts: 9,371
1,236 9,371
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks
Topics: 37 Posts: 114
37 114
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.
Topics: 4 Posts: 74
4 74
Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.
Topics: 74 Posts: 2,780
74 2,780
Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.
Topics: 324 Posts: 5,518
324 5,518
Sport
Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate.
Topics: 1,240 Posts: 8,506
Last Post: Shkarkohet Panucci
1,240 8,506
Passion
Shkarkohet Panucci
by Passion
Sub-Forums:
Futbolli Shqipėtar (238/1,541)
Kampionati Botėror (132/1,062)
Liga e Kampioneve (130/1,044)
Kampionati Italian (88/1,007)
Kupa Uefa (24/96)
Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine
Topics: 24 Posts: 228
24 228
Topics: 277 Posts: 1,062
277 1,062
Sub-Forums:
Formula 1 (56/96)
MotoGp (18/39)
Peshengritje (21/77)
Tenis (20/26)
NBA- Basketboll (16/31)
Olimpiada 2012- Londer
Topics: 56 Posts: 244
56 244
Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi
Topics: 2 Posts: 14
2 14
Forume tė tjera
Topics: 297 Posts: 22,199
Last Post: Ciftesi virtuale!
297 22,199
Lina
Ciftesi virtuale!
by Lina
Sub-Forums:
SmS
Topics: 11 Posts: 1,204
11 1,204
Sub-Forums:
SmS Dashurie (4/121)
SmS Humoristike (2/101)
Topics: 211 Posts: 6,687
211 6,687
ForumiVirtual
Komentet, sugjerimet tuaja mbi kėtė forum, tė rejat mė tė fundit qė janė shtuar.
Topics: 92 Posts: 3,615
92 3,615
Kėtu mund tė diskutoni rreth aktualitetit shqipėtar. Tema tė ndryshe sportive, kulturore,politike etj...
Topics: 105 Posts: 7,402
Last Post: Jeni Te Dashuruar?
105 7,402
Topics: 150 Posts: 589
150 589
ose.al
Shtepia e Teknologjise
by ose.al
Arkiva e forumit
Temat me pjesemarrje tė herėshme do ti gjeni tė arkivuara nė kėtė nėnforum.
Topics: 2,565 Posts: 369,378
2,565 369,378
Sub-Forums:
Stafi RooT (1,588/6,421)
Big Brother VI (6/203)
Chit - Chat (548/2,974)

Postimet e Fundit

Collapse

What's Going On

Collapse

There are currently 143 users online. 5 members and 138 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

Working...
X