android

Top 10 Stats
Loading... Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...
 

Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar

Miresevini ne Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar.

 1. Tė njihemi me njėri-tjetrin Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.
   Tema: 968 / Postime: 21,034

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 968
   • Postime: 21,034
  2. Dedikuar Shqipėrisė

   (1 Duke Shikuar)

   Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.
   Tema: 453 / Postime: 2,580

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 453
   • Postime: 2,580
  3. Pėrshėndetje dhe Urime

   (36 Duke Shikuar)

   Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.
   Tema: 410 / Postime: 11,909

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 410
   • Postime: 11,909
  4. Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.
   Tema: 83 / Postime: 11,259

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 83
   • Postime: 11,259
  5. Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.
   Tema: 101 / Postime: 1,997

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 101
   • Postime: 1,997
  6. Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme
   Tema: 439 / Postime: 10,249

   Moderatoret:

   1. Legally_Sweet

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 439
   • Postime: 10,249

   Postimi i Fundit:

   Private
 2. Tema shoqėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Portali i forumit

   (1 Duke Shikuar)

   ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.
   Tema: 1,579 / Postime: 11,548

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,579
   • Postime: 11,548
  2. Diskutime shoqėrore

   (5 Duke Shikuar)

   Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.
   Tema: 1,669 / Postime: 54,216

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,669
   • Postime: 54,216
  3. Arsimi

   (5 Duke Shikuar)

   C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
   Tema: 299 / Postime: 3,053

   Nėn-Forume:

   1. Bota studentore

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 299
   • Postime: 3,053
  4. Dashuri dhe pasion

   (3 Duke Shikuar)

   Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.
   Tema: 971 / Postime: 24,419

   Moderatoret:

   1. dangerous

   Nėn-Forume:

   1. Rrefime ndjenjash

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 971
   • Postime: 24,419
  5. Stil jete

   (9 Duke Shikuar)

   Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.
   Tema: 1,078 / Postime: 8,703

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,078
   • Postime: 8,703
  6. Tė ndryshme

   (4 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.
   Tema: 3,455 / Postime: 41,865

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 3,455
   • Postime: 41,865
  7. Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!
   Tema: 1,297 / Postime: 19,994

   Moderatoret:

   1. Drejtori

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,297
   • Postime: 19,994

   Postimi i Fundit:

   Private
 3. Media dhe politika Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Aktualiteti botėror

   (3 Duke Shikuar)

   Zhvillimet mė tė fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe tė jashtėme.
   Tema: 3,022 / Postime: 18,508

   Moderatoret:

   1. Drejtori

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 3,022
   • Postime: 18,508
 4. Multimedia Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.
   Tema: 193 / Postime: 1,573

   Nėn-Forume:

   1. Kinematografia

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 193
   • Postime: 1,573

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. Muzika shqiptare dhe e huaj

   (4 Duke Shikuar)

   Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.
   Tema: 243 / Postime: 6,221

   Moderatoret:

   1. Passion,
   2. dangerous

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 243
   • Postime: 6,221
  3. Video

   (3 Duke Shikuar)

   Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.
   Tema: 672 / Postime: 4,843

   Moderatoret:

   1. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 672
   • Postime: 4,843
 5. Arti dhe Kultura Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Letėrsia

   (10 Duke Shikuar)

   Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit
   Tema: 566 / Postime: 13,795

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Loyalty,
   3. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 566
   • Postime: 13,795
  2. Kėndi i fėmijėve

   (1 Duke Shikuar)

   Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe
   Tema: 83 / Postime: 764

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 83
   • Postime: 764
  3. Gjuha shqipe

   (4 Duke Shikuar)

   Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė
   Tema: 238 / Postime: 2,772

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 238
   • Postime: 2,772
  4. Arkitektura dhe Inxhinieria

   (2 Duke Shikuar)

   Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.
   Tema: 174 / Postime: 1,036

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 174
   • Postime: 1,036
  5. Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.
   Tema: 226 / Postime: 2,122

   Moderatoret:

   1. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 226
   • Postime: 2,122
  6. Moda dhe estetika

   (1 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut
   Tema: 1,115 / Postime: 8,805

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,115
   • Postime: 8,805
  7. Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...
   Tema: 263 / Postime: 3,386

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 263
   • Postime: 3,386
 6. Legjislacioni Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Jurisprudencė

   (1 Duke Shikuar)

   Jurisprudenca cfarė pėrbėn nė tėrėsi Jurisprudenca. Tė qėnit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues
   Tema: 89 / Postime: 423

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 89
   • Postime: 423
  2. Interpretimi i kodit civil sipas idesė tuaj.
   Tema: 6 / Postime: 31

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 6
   • Postime: 31
  3. Parime dhe rregulla pėr hartimin e akteve normative.
   Tema: 8 / Postime: 57

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 8
   • Postime: 57
  4. Nocioni ligj pėrcaktohet si akt juridik i pėrgjithshėm, rregull e detyrueshme dhe si urdhėr shtetėror i sanksionuar, i adresuar numrit tė pakufizuar tė subjekteve tė sė drejtės pėr ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutėn, nė procedurė tė vecantė, zakonisht nga organi legjislativ i njėjtė qė e miraton kushtetutėn. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston nė konstatimin se ligji ėshtė akt juridik i shprehjes sė vullnetit politik tė ligjvėnėsit. Aspekti material i ligjit konsiston nė pėrmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janė tė shumta dhe praktikisht i rregullojnė tė gjitha sferat e jetės shoqėrore, sic janė arsimi, kultura, shkenca, shėndetesia, ekonomia etj.
   Tema: 31 / Postime: 114

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 31
   • Postime: 114
  5. Libraria e akteve ligjore
   Tema: 15 / Postime: 49

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 15
   • Postime: 49
 7. Shkenca Politike Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Ideologji

   (1 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 44
   • Postime: 461
 8. Shkencat sociale Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Filozofia

   (3 Duke Shikuar)

   Bisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė.
   Tema: 179 / Postime: 2,196

   Moderatoret:

   1. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 179
   • Postime: 2,196
  2. Psikologjia

   (6 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 595
   • Postime: 4,393
  3. Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
   Tema: 1,509 / Postime: 8,264

   Moderatoret:

   1. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,509
   • Postime: 8,264
 9. Shkencat Ekzakte Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Shkencė dhe Teknologji

   (2 Duke Shikuar)

   Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!
   Tema: 772 / Postime: 2,495

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 772
   • Postime: 2,495
  2. Matematikė dhe Gjeometri

   (1 Duke Shikuar)

   Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
   Tema: 83 / Postime: 1,563

   Moderatoret:

   1. Hartini

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 83
   • Postime: 1,563
  3. Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore
   Tema: 358 / Postime: 1,399

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 358
   • Postime: 1,399
  4. Mjekėsia

   (11 Duke Shikuar)

   Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.
   Tema: 1,964 / Postime: 9,493

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,964
   • Postime: 9,493
  5. Astrologjia

   (1 Duke Shikuar)

   Kėtu do tė gjeni cdo informacion qė ka tė bėj me kėtė degė kaq tė mistershme e tė bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..
   Tema: 320 / Postime: 3,271

   Moderatoret:

   1. Natta

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 320
   • Postime: 3,271
  6. Arkeologji dhe antropologji

   (1 Duke Shikuar)

   Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare
   Tema: 252 / Postime: 523

   Moderatoret:

   1. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 252
   • Postime: 523
  7. Fenomene paranormale

   (1 Duke Shikuar)

   Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.
   Tema: 146 / Postime: 1,745

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 146
   • Postime: 1,745
  8. Enigma dhe mistere

   (1 Duke Shikuar)

   Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon
   Tema: 260 / Postime: 1,342

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 260
   • Postime: 1,342
  9. Fizikė dhe Astronomi

   (1 Duke Shikuar)

   Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
   Tema: 522 / Postime: 2,302

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 522
   • Postime: 2,302
  10. Gjeologji dhe Gjeografi

   (1 Duke Shikuar)

   Nėn-Forume:

   1. Turizmi

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 385
   • Postime: 1,415
 10. Bota e Kompjuterit Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Informatikė

   (3 Duke Shikuar)

   Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.
   Tema: 530 / Postime: 3,075

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 530
   • Postime: 3,075
 11. Karakteret shpirtėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.
   Tema: 88 / Postime: 1,410

   Nėn-Forume:

   1. Foto,
   2. Video

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 88
   • Postime: 1,410
  2. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.
   Tema: 132 / Postime: 1,482

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 132
   • Postime: 1,482
  3. Besimtarėt musliman

   (2 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman
   Tema: 1,224 / Postime: 9,199

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,224
   • Postime: 9,199
  4. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks
   Tema: 36 / Postime: 113

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 36
   • Postime: 113
  5. Besimtarėt bektashi

   (1 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.
   Tema: 4 / Postime: 74

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 4
   • Postime: 74
  6. Ateizėm

   (1 Duke Shikuar)

   Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.
   Tema: 73 / Postime: 2,745

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 73
   • Postime: 2,745
  7. Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.
   Tema: 323 / Postime: 5,504

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 323
   • Postime: 5,504
 12. Sport Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Futboll

   (3 Duke Shikuar)

   Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate.
   Tema: 1,189 / Postime: 8,091

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,189
   • Postime: 8,091
  2. Sporte tė tjera

   (1 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 262
   • Postime: 1,031
  3. Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine
   Tema: 23 / Postime: 226

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 23
   • Postime: 226
  4. Olimpiada 2012- Londer
   Tema: 56 / Postime: 244

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 56
   • Postime: 244
  5. Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi
   Tema: 2 / Postime: 14

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 2
   • Postime: 14
 13. Forume tė tjera Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Kuriozitete

   (2 Duke Shikuar)

   Kuriozitete tė ndryshme nga bota qė na rrethon.
   Tema: 2,990 / Postime: 16,765

   Moderatoret:

   1. Drejtori

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 2,990
   • Postime: 16,765
  2. Lojra

   (1 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. Drejtori

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 287
   • Postime: 16,056
  3. SmS

   Moderatoret:

   1. Drejtori

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 9
   • Postime: 1,016
  4. Humor

   (1 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. Drejtori

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 211
   • Postime: 6,621
 14. Chit - Chat Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Ēdo gjė rreth kanalit shqipėria.
   Tema: 49 / Postime: 218

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 49
   • Postime: 218

   Postimi i Fundit:

   Kerkes Per Te Qene Ne Staf Shko tek postimi i fundit ne kete temė

   nga Walker

   10-02-2018

  2. Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.
   Tema: 244 / Postime: 1,544

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 244
   • Postime: 1,544
  3. Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria
   Tema: 215 / Postime: 1,020

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 215
   • Postime: 1,020
  4. Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.
   Tema: 20 / Postime: 93

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 20
   • Postime: 93
 15. ForumiVirtual Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Mbi kėtė forum

   (1 Duke Shikuar)

   Komentet, sugjerimet tuaja mbi kėtė forum, tė rejat mė tė fundit qė janė shtuar.
   Tema: 125 / Postime: 3,987

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 125
   • Postime: 3,987
  2. Lajmėrime dhe Reklama

   (2 Duke Shikuar)

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 143
   • Postime: 575
  3. Sondazhe dhe votime

   (1 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutoni rreth aktualitetit shqipėtar. Tema tė ndryshe sportive, kulturore,politike etj...
   Tema: 100 / Postime: 6,926

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 100
   • Postime: 6,926
 16. Arkiva e forumit Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Arkiva

   (2 Duke Shikuar)

   Temat me pjesemarrje tė herėshme do ti gjeni tė arkivuara nė kėtė nėnforum.
   Tema: 372 / Postime: 335,778

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 372
   • Postime: 335,778

Ē'kemi ndonjė tė re?

Anetare Aktivė Aktualisht...

There are currently 226 users online. 5 anėtarė dhe 221 vizitorė

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 7,146, 08-03-2018 mė 07:56.

 1. Ketrush

Statistikat e Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar

Tema
59,971
Postime
898,509
Anėtarė
16,493

Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Donjetaa

Blogs
97
Entries
388
Last 24 Hours
0

Latest Blog Entry, “Mė falni! Ėshtė faji im”, Zuckerbergu arrin nė Kongres by K|nG