Shqiptar te Bashkuar
android
Duke Lexuar Temat 1 ne 16 nga 16

Forum: Kampionati Europian-2016.

 1. Momente te ndjera e plot emocione

  Started by Soulmind‎, 20-06-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 2,924
  28-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Paraqitja e Shqiperise!

  Started by Fly‎, 11-06-2016
  11 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11
  • Pergjigje: 302
  • Shikime: 14,837
  27-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Tifozat shqiptar ne Kampionat

  Started by Lauri‎, 18-06-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 52
  • Shikime: 3,010
  20-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 391
  20-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Levizur: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

  Started by Lauri‎, 17-06-2016
  •  
  •  
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 1,094
  12-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •