Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke Lexuar Temat 1 ne 4 nga 4

Forum: Kampionati Francez

 1. Me te rejat ne Kampjonatin Francez.

  Started by Pogradecari‎, 29-07-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,286
  19-01-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 820
  07-09-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. France Ligue 1

  Started by _King_Arthur_‎, 21-09-2008
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 2,789
  17-05-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. A ju pelqen Kampjonati Francez.

  Started by Pogradecari‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,429
  15-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •