Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Forum: Karakteret shpirtėrore

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 90
  • Postime: 1,412
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 0
   • Postime: 0

   Postimi i Fundit:

   Kurrė
 2. fv

  Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 134
  • Postime: 1,510
 3. fv

  Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,227
  • Postime: 9,292
 4. fv

  Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 37
  • Postime: 114
 5. fv

  Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 4
  • Postime: 74
 6. fv

  Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 73
  • Postime: 2,745
 7. fv

  Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 323
  • Postime: 5,504