Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 80

Forum: Kėndi i fėmijėve

Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

 1. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vjersha dhe fabula

  Started by kitrra 123‎, 26-12-2009
  8 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8
  • Pergjigje: 220
  • Shikime: 83,682
  01-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pėrrallėza pėr fėmij tė vegjėl

  Started by sweetzzinna‎, 23-04-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 75
  • Shikime: 32,618
  25-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Talking Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kenge per femije

  Started by Angel_Devil‎, 18-10-2009
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 18,538
  01-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,249
  14-06-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Filma vizatimore te dubluar ne shqip!

  Started by sWeetTy‎, 12-08-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 57
  • Shikime: 88,815
  21-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Smile 1 qershor

  Started by kitrra 123‎, 01-06-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 9,645
  01-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 395
  05-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 373
  19-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. 5 tiparet e femijeve inteligjent

  Started by Violetta‎, 10-03-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 275
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Parimet kyēe tė disiplinimit

  Started by Violetta‎, 10-03-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 209
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 209
  12-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,913
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Bebet me te bukura ne kosov

  Started by EgzonM‎, 04-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,259
  14-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 664
  27-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Jeta nė sytė e fėmijėve

  Started by NeVertiti‎, 04-06-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 794
  04-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •