Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 4 nga 4
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434

  Mjaftoi njė ēast qė nėna tė ishte e zėnė,fėmijėt shfrytėzuan rastin per torte

  Nėna e paemėruar nga Teksasi i Shteteve tė Bashkuara, ishte e zėnė pėr vetėm njė moment, kur fėmijėt e saj shfrytėzuan rastin dhe tė nisin atė qė pėr ta do ishte njė tortė.
  Me tė dėgjuar diēka nė kthinėn e ushqimeve, ajo shkoi me shpejtėsi, ku i gjeti fėmijėt tė mbuluar nga mielli, transmeton Telegrafi.

  Tė vegjlit ishin mbuluar nė tė bardhė, teksa dyshemeja u mbulua me miell, megjithatė nėna vazhdoi tė qeshte dhe nuk dukej e mllefosur.
  “Kjo ėshtė hera e fundit qė po qeshi, tė mos ketė herė tjetėr, sepse do t’ju ndėshkoj”, ka thėnė nėna, teksa fėmijėt vazhdonin me ‘tortėn’.
  Por, ajo nuk e lejoi tė bijėn tė hapte edhe disa enė, duke i kėrkuar qė tė shfrytėzonte miellin, i cili edhe ashtu duhej tė hidhej nė plehra. /Telegrafi/

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  hahahahahaha,ec e pastro mami i shkret tani gjithe diten tere ate miell.
   

 3. #3
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,327
  Forca e Rrespektit
  905
  O sa gje e bukur ky gjest .
  Sa femije te mire,edhe pse vendi u be skandal.
   

 4. #4
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  723
  Forca e Rrespektit
  197
  Ashtu ka lezet, dekorim shtepije nga femijet:p
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •