Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rezultati Kerkimit

Collapse
2 results in 0.0099 seconds.
Keywords
Members
Tags
 • You can also choose from the popular tags.

teknologji x

 • Kanada, themeluesi i Bitcoin vdes pa lėnė fjalėkalimin

  Kanada, themeluesi i Bitcoin vdes pa lėnė fjalėkalimin

  QuadrigaCX, njė nga platformat mė tė rėndėsishme kanadeze pėr tė investuar nė kriptovalut, ndodhet prej ditėsh nė njė situatė tė vėshtirė pas vdekjes sė papritur tė themeluesit tė saj, 30-vjeēarin Gerarl Cotten, i cili vdiq nga sėmundja e Crohn nė Indi, nė 9 dhjetor.

  Askush, as edhe bashkėshortja e tij, nuk e di paswordin pėr tė hyrė nė website dhe teorikisht kanė shkuar kot 150 milion dollarė: 26,500 bitcoin, 11mijė bitcoin cash SV, 35 mijė bitcoin Gold, 200 mijė Litecoin dhe 430 mijė...
  See more | Go to post

 • ose.al
  started a topic Shtepia e Teknologjise

  Shtepia e Teknologjise

  Pėrshėndetje Forumi,

  unė qė po ju shkruaj jam njė nga dy news editorėt e www.ose.al - Shtėpia e Teknologjisė. Websiti ėshtė njė blog i...
  See more | Go to post

What's Going On

Collapse

There are currently 159 users online. 5 members and 154 guests.

Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

Working...
X