What's Going On

Collapse

There are currently 158 users online. 12 members and 146 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

1 result in 0.0055 seconds.
Keywords
Members
Tags
 • You can also choose from the popular tags.

Sweets x

 • Dubai, dalin nė shitje kėpucėt mė tė shtrenjta nė botė: me vlerė 17 milionė dollarė !

  Harrojini kėpucėt e kristalta tė Hirushes. Kėpucėt mė tė kėrkuara nga tė gjitha gratė nė botė janė prej ari dhe me diamante dhe kanė njė vlerė prej 17 milionė dollarėsh.

  Me takė tė hollė e tė lartė, kėto kėpucė thyejnė edhe rekordin e kėpucėve tė krijuara nga Debbie Wingham pėr vajzėn e njė manjati tė Lindjes sė Mesme, qė u shitėn “vetėm” 14 milionė dollarė. Kėpucėt u prezantuan nė Dubai, nė njė hotel me 7 yje, nė njė pritje ku morėn pjesė 50 mysafirė tė zgjedhur nga llogari...
  See more | Go to post

Postimet e Fundit

Collapse

 • Delirium
  Dubai, dalin nė shitje kėpucėt mė tė shtrenjta nė botė: me vlerė 17 milionė dollarė !
  by Delirium
  Harrojini kėpucėt e kristalta tė Hirushes. Kėpucėt mė tė kėrkuara nga tė gjitha gratė nė botė janė prej ari dhe me diamante dhe kanė njė vlerė prej 17 milionė dollarėsh.

  Me takė tė hollė e tė lartė, kėto kėpucė thyejnė edhe rekordin e kėpucėve tė krijuara nga Debbie Wingham pėr vajzėn e njė manjati tė Lindjes sė Mesme, qė u shitėn “vetėm” 14 milionė dollarė. Kėpucėt u prezantuan nė Dubai, nė njė hotel me 7 yje, nė njė pritje ku morėn pjesė 50 mysafirė tė zgjedhur nga llogari...
  08-11-2018, 13:45

Temat e Fundit

Collapse

 • Delirium
  Dubai, dalin nė shitje kėpucėt mė tė shtrenjta nė botė: me vlerė 17 milionė dollarė !
  by Delirium
  Harrojini kėpucėt e kristalta tė Hirushes. Kėpucėt mė tė kėrkuara nga tė gjitha gratė nė botė janė prej ari dhe me diamante dhe kanė njė vlerė prej 17 milionė dollarėsh.

  Me takė tė hollė e tė lartė, kėto kėpucė thyejnė edhe rekordin e kėpucėve tė krijuara nga Debbie Wingham pėr vajzėn e njė manjati tė Lindjes sė Mesme, qė u shitėn “vetėm” 14 milionė dollarė. Kėpucėt u prezantuan nė Dubai, nė njė hotel me 7 yje, nė njė pritje ku morėn pjesė 50 mysafirė tė zgjedhur nga llogari...
  08-11-2018, 13:45
Working...
X