What's Going On

Collapse

There are currently 134 users online. 9 members and 125 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

1 result in 0.0028 seconds.
Keywords
Members
Tags
 • You can also choose from the popular tags.

pacolli x

 • Limaj tregon detajet e darkės me Ramėn nė shtėpinė e Thaēit

  Limaj tregon detajet e darkės me Ramėn nė shtėpinė e Thaēit


  Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, gjatė mbrėmjes sė tė dielės kishte ftuar pėr njė darkė nė shtėpinė e tij tė re, nė periferi tė Prishtinės, udhėheqėsit e koalicionit qeverisės tė vendit, dhe kryeministrin e Shqipėrisė, Edi Rama. Takimin te Thaēi e ka bėrė publik i biri i presidentit, i cili ka publikuar njė fotografi.

  Pjesė e kėsaj darke ishte edhe zėvendėskryeministrat e Kosovės, Fatmir Limaj, i cili ka treguar gjatė emisionit “Pressing nė T7” disa detaje tė kėsaj darke....
  See more | Go to post

Postimet e Fundit

Collapse

 • WxP
  Limaj tregon detajet e darkės me Ramėn nė shtėpinė e Thaēit
  by WxP

  Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, gjatė mbrėmjes sė tė dielės kishte ftuar pėr njė darkė nė shtėpinė e tij tė re, nė periferi tė Prishtinės, udhėheqėsit e koalicionit qeverisės tė vendit, dhe kryeministrin e Shqipėrisė, Edi Rama. Takimin te Thaēi e ka bėrė publik i biri i presidentit, i cili ka publikuar njė fotografi.

  Pjesė e kėsaj darke ishte edhe zėvendėskryeministrat e Kosovės, Fatmir Limaj, i cili ka treguar gjatė emisionit “Pressing nė T7” disa detaje tė kėsaj darke....
  07-02-2019, 06:51

Temat e Fundit

Collapse

 • WxP
  Limaj tregon detajet e darkės me Ramėn nė shtėpinė e Thaēit
  by WxP

  Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, gjatė mbrėmjes sė tė dielės kishte ftuar pėr njė darkė nė shtėpinė e tij tė re, nė periferi tė Prishtinės, udhėheqėsit e koalicionit qeverisės tė vendit, dhe kryeministrin e Shqipėrisė, Edi Rama. Takimin te Thaēi e ka bėrė publik i biri i presidentit, i cili ka publikuar njė fotografi.

  Pjesė e kėsaj darke ishte edhe zėvendėskryeministrat e Kosovės, Fatmir Limaj, i cili ka treguar gjatė emisionit “Pressing nė T7” disa detaje tė kėsaj darke....
  07-02-2019, 06:51
Working...
X