What's Going On

Collapse

There are currently 146 users online. 11 members and 135 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

1 result in 0.0032 seconds.
Keywords
Members
Tags
 • You can also choose from the popular tags.

shba x

 • SHBA dhe BE reagojnė ashpėr ndaj dhunės: Palėt tė distancohen nga kėto akte

  SHBA dhe BE reagojnė ashpėr ndaj dhunės: Palėt tė distancohen nga kėto akte

  SHBA dhe BE reagojnė ashpėr ndaj dhunės: Palėt tė distancohen nga kėto akte.

  Kanė ardhur edhe reagimet e para tė ndėrkombėtarėve, pasi ka qenė Bashkimi Europian qė ka lėshuar njė deklaratė zyrtare, ku ka kėrkuar t’i jepet fund dhunės. Nė deklaratėn e delegacionit tė BE-sė, qė foli edhe nė emėr tė ambasadave tė unionit, tė akredituara nė Tiranė, bėhet thirrje qė palėt tė distancohen nga dhuna. “Delegacioni i Bashkimit Europian, sė bashku me tė gjitha ambasadat e unionit, tė akredituara...
  See more | Go to post

Postimet e Fundit

Collapse

 • NeVertiti
  SHBA dhe BE reagojnė ashpėr ndaj dhunės: Palėt tė distancohen nga kėto akte
  by NeVertiti
  SHBA dhe BE reagojnė ashpėr ndaj dhunės: Palėt tė distancohen nga kėto akte.

  Kanė ardhur edhe reagimet e para tė ndėrkombėtarėve, pasi ka qenė Bashkimi Europian qė ka lėshuar njė deklaratė zyrtare, ku ka kėrkuar t’i jepet fund dhunės. Nė deklaratėn e delegacionit tė BE-sė, qė foli edhe nė emėr tė ambasadave tė unionit, tė akredituara nė Tiranė, bėhet thirrje qė palėt tė distancohen nga dhuna. “Delegacioni i Bashkimit Europian, sė bashku me tė gjitha ambasadat e unionit, tė akredituara...
  17-02-2019, 13:54

Temat e Fundit

Collapse

 • NeVertiti
  SHBA dhe BE reagojnė ashpėr ndaj dhunės: Palėt tė distancohen nga kėto akte
  by NeVertiti
  SHBA dhe BE reagojnė ashpėr ndaj dhunės: Palėt tė distancohen nga kėto akte.

  Kanė ardhur edhe reagimet e para tė ndėrkombėtarėve, pasi ka qenė Bashkimi Europian qė ka lėshuar njė deklaratė zyrtare, ku ka kėrkuar t’i jepet fund dhunės. Nė deklaratėn e delegacionit tė BE-sė, qė foli edhe nė emėr tė ambasadave tė unionit, tė akredituara nė Tiranė, bėhet thirrje qė palėt tė distancohen nga dhuna. “Delegacioni i Bashkimit Europian, sė bashku me tė gjitha ambasadat e unionit, tė akredituara...
  17-02-2019, 13:54
Working...
X