Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 73

Forum: Kėndi i fėmijėve

Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

 1. Talking Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kenge per femije

  Started by Angel_Devil, 18-10-2009
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 16,891
  01-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pėrrallėza pėr fėmij tė vegjėl

  Started by sweetzzinna, 23-04-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 74
  • Shikime: 29,412
  10-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vjersha dhe fabula

  Started by kitrra 123, 26-12-2009
  8 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8
  • Pergjigje: 219
  • Shikime: 65,116
  26-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,955
  14-06-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 24
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 132
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Arsyet pse duhet t’u lexoni fėmijėve?

  Started by Jetesa, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 88
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,594
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Bebet me te bukura ne kosov

  Started by EgzonM, 04-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 943
  14-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 468
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 436
  27-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Jeta nė sytė e fėmijėve

  Started by NeVertiti, 04-06-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 564
  04-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,276
  13-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Restorante pėr fėmijė

  Started by Arfenilla, 01-02-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 747
  01-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Belbezimi tek femijet

  Started by Arfenilla, 28-01-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 648
  28-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Smile Gjeja me e cmuar per nje femije...

  Started by Aki, 18-01-2016
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 1,045
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 935
  23-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 521
  23-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 2,094
  30-06-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Respekti i Harruar

  Started by Soulmind, 17-04-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 926
  17-04-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Smile Tregime te ndryshme

  Started by Elinda, 11-12-2014
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 5,066
  11-04-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 864
  09-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •