Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 78

Forum: Kėndi i fėmijėve

Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

 1. Talking Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kenge per femije

  Started by Angel_Devil, 18-10-2009
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 17,287
  01-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pėrrallėza pėr fėmij tė vegjėl

  Started by sweetzzinna, 23-04-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 74
  • Shikime: 30,195
  10-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vjersha dhe fabula

  Started by kitrra 123, 26-12-2009
  8 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8
  • Pergjigje: 219
  • Shikime: 67,873
  26-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,004
  14-06-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 169
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 152
  19-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 64
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Parimet kyēe tė disiplinimit

  Started by Violetta, 10-03-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 47
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 37
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 267
  26-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 47
  23-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 119
  12-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,680
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Bebet me te bukura ne kosov

  Started by EgzonM, 04-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,000
  14-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 547
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 465
  27-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Jeta nė sytė e fėmijėve

  Started by NeVertiti, 04-06-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 594
  04-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,340
  13-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Restorante pėr fėmijė

  Started by Arfenilla, 01-02-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 934
  01-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Belbezimi tek femijet

  Started by Arfenilla, 28-01-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 697
  28-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Smile Gjeja me e cmuar per nje femije...

  Started by Aki, 18-01-2016
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 1,113
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 968
  23-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •