android
 1. 13-05-2018
  Shikime:
  271
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 79

Forum: Kėndi i fėmijėve

Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pėrrallėza pėr fėmij tė vegjėl

  Started by sweetzzinna‎, 23-04-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 75
  • Shikime: 30,475
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Talking Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kenge per femije

  Started by Angel_Devil‎, 18-10-2009
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 17,443
  01-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vjersha dhe fabula

  Started by kitrra 123‎, 26-12-2009
  8 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8
  • Pergjigje: 219
  • Shikime: 68,667
  26-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,015
  14-06-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 90
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 244
  24-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 160
  19-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. 5 tiparet e femijeve inteligjent

  Started by Violetta‎, 10-03-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 70
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Parimet kyēe tė disiplinimit

  Started by Violetta‎, 10-03-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 49
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 43
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 287
  26-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 53
  23-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 128
  12-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,689
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Bebet me te bukura ne kosov

  Started by EgzonM‎, 04-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,020
  14-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 557
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 478
  27-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Jeta nė sytė e fėmijėve

  Started by NeVertiti‎, 04-06-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 601
  04-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,114
  09-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,355
  13-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Restorante pėr fėmijė

  Started by Arfenilla‎, 01-02-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 948
  01-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Belbezimi tek femijet

  Started by Arfenilla‎, 28-01-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 707
  28-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Smile Gjeja me e cmuar per nje femije...

  Started by Aki‎, 18-01-2016
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 1,127
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •