android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  VIP

  User Info Menu

  Tė ardhmen e fėmijėve mund ta tregojnė klasat e kėrcimit dhe jo tė shkencės


  Shkollat janė duke i mėsuar fėmijėt tė sillen si robot. Nė njė mbrėmje bamirėsie Dukesha e Kembrixhit ka thėnė se Prince George ėshtė duke ndjekur klasa kėrcimi dhe kjo ka njė arsye shumė tė veēantė. Dukesha ka takuar njė Michael Wamaya, i cili ėshtė njė balerin mjaft i njohur. Ai ka qenė nė top 10 finalistėt pėr ēmimin global tė mėsuesit.

  Wamaya ka thėnė: “Kur ju bėni teatėr fizik mėsoni si tė kontrolloni peshėn tuaj. Kėto janė aftėsitė themelore qė njerėzit nė jetėn e pėrditshme priren ti kontrollojnė. Njerėzit duhet tė mėsojnė tė punojnė si grup qė nė fėmijėri. E ardhmja nuk ėshtė shumė e sigurt qė prej revolucionit teknologjik, por fėmijėt duhet tė heqin dorė nga Iphone dhe tė merren me gjėra parėsore”.

  Artet janė shumė tė rėndėsishme sepse ndriēojnė jetėn e ēdo njeriu. Kanė nevojė pėr aftėsitė qė tė mėsojnė tė kalojnė me sukses sfidat e mėdha gjatė jetės sė tyre./Blitz.al/
   

 2. #2
  Administrator

  User Info Menu

  Edhe une i mbeshtes...kudo femije me tel ne dore qe prinderit te pijne kafen rehat.
  Aktivitet sportive apo kulturore pervec se e zhdervjellesojne femijen i shkarkojne energjite e teperta por i bejne edhe social!
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. 10 teoritė e shkencės se si mund tė vijė fundi i botės
  Nga LeVoyageur ne forum Enigma dhe mistere
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2016, 19:38
 2. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2015, 07:14
 3. Trupi mund tė parashikojė tė ardhmen
  Nga Violetta ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2012, 21:56
 4. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-11-2012, 19:16
 5. Nė tė ardhmen, do tė mund tė ecim nėn ujė!
  Nga MasteR ne forum Shkencė dhe Teknologji
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 16:28

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •