Shqiptar te Bashkuar
android
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 20

Forum: Komunizmi

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ndryshimi mes Komunizmit dhe Nazizmit

  Started by Goc_Tonerllikse‎, 12-11-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 9,068
  11-02-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,113
  12-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Komunizmi, ēfarė ėshtė?

  Started by Love‎, 30-03-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,276
  31-03-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Enver Hoxha, 27 vjet nga vdekja e tij

  Started by ida angel‎, 11-04-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 58
  • Shikime: 9,320
  21-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pse Enveri nuk u diplomua nė Paris..

  Started by Love‎, 24-03-2012
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,099
  24-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Komunizmi , ēeshte?

  Started by Goc_Tonerllikse‎, 12-11-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,890
  13-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. “Enver Hoxha” na kėnaqi tė gjithėve!

  Started by Love‎, 27-12-2011
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,011
  10-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,784
  20-06-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Question E.Hoxha,totalisht deshtim???????

  Started by braziljania‎, 03-03-2010
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 72
  • Shikime: 11,439
  19-03-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teoria dhe praktika e revolucionit

  Started by Iron_Leon‎, 20-02-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,265
  20-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Manifesti Komunist

  Started by Iron_Leon‎, 20-02-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,049
  20-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Thumbs down A ka vdekur komunizmi?

  Started by braziljania‎, 07-01-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,419
  12-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,718
  07-03-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •