Shqiptar te Bashkuar
android

Shfaq Rezultatet e Sondazhit: Konkursi Javor

Votuesit
7. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
 • 1

  4 57.14%
 • 2

  3 42.86%
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 43
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,214
  Forca e Rrespektit
  969

  Konkursi Javor (2)

  1.

  Kohe dashurie

  Ishte kohe dashurie
  kur ne skermen e madhe
  jepej nje ndeshje kampionati
  e ne krahet e tua perpelitesha
  mes te ftohtit pranveror
  dhe flladit te detit.
  Ishin kohe dashurie
  kur shikimi yt me ndizte si zjarr
  dhe me shuante si akull.
  Ishte kohe dashurie
  kur vendosem bast per ate ndeshje
  e une humba ..
  humba ne e per te dashuren kohe!

  2.

  Pranvera erdhi serisht , dhe ti bashke me te vjen si per te me sjelle kaq prane kujtimin me te bukur qe do mbart deri ne fund te shtegetimit tim jetesor.
  Ishte ajo dite ku per here te pare te pashe drejt e ne sy, dhe brenda meje 1000 mije fishekzjarre shperthyen duke me bere te besoj se jeta eshte mrekullia vete. Te ndjeja doren tende ne timen , elektrizim nga ato qe nuk mjafton nje jete ti harrosh. Ti ishe kaq I gjalle , brenda meje dhe je ende aty ne piedestalin e shpirtit time , sepse ti…ti me jep jete!
   

 2. #2
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Ketu qenka gjysem e gjysem.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 3. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,214
  Forca e Rrespektit
  969
  Edhe me gjysem akoma
  Kam harruar te ve nje shkrim tjeter. Lol

  Mendoja se ishin vetem dy. Por jane tre.
  Skam pasur kohe te futem ne forum
   

 4. #4
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Edhe me gjysem akoma
  Kam harruar te ve nje shkrim tjeter. Lol

  Mendoja se ishin vetem dy. Por jane tre.
  Skam pasur kohe te futem ne forum

  AHAHAHHAHAHA a sa bukur
  Qenke nam, sje per kete pune jo.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,214
  Forca e Rrespektit
  969
  Hahahhahaha

  Ti thia nuk ben por ama me duan hahahah
   

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Qeke kput me dy krijime....hajt urime
  Turp e faqja zeze

  Bjere ta shtojme e te 3 ore zotni
   

 7. #7
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Qeke kput me dy krijime....hajt urime
  Turp e faqja zeze

  Bjere ta shtojme e te 3 ore zotni
  i kan len krijimet per muajn shkurt moj
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,006
  Forca e Rrespektit
  3384
  Te kisha cu dhe une naj shkrim se paskam pas mundesi per fitore

  Votova 2
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 9. #9
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po pse mi jana 2 rreshta gje nuk ia hiqnin dot atij mujorit e tia jepnin ktij javorit....gjithe nga gjirokastra keni qellu?
   

 10. #10
  Ndoshta ka 1 lodhje tek krijuesit Moni?
  Mua me duket komplet pa lidhje patja e dy konkurseve letersie paralel. Konkursi letersise mbahej 1 her ne muaj dhe mezi u conin krijimet jo me cdo jave plus dhe ai i muajit. Dihet qe ne fv 4-5 veta jemi qe shkruajme. Dhe qe tcojme tek ky javorshi i bie te themi: Hajd ngatarrojme 3 rreshta kot. Dhr normal shkrimet dalin te sforcuara e pa ndjenje sic ishin tek ai i meparshmi sic jane dhe ktu.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,676
  Forca e Rrespektit
  11371
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Te kisha cu dhe une naj shkrim se paskam pas mundesi per fitore

  Votova 2
  Ghaaaaaaaaa
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #12
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Votova 1-shin,se dyshi kishte marre dy vota,boll i ka hahahahahaha.
   

 13. #13
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,006
  Forca e Rrespektit
  3384
  Ketu ne forumin tone,po ka edhe "zi" votash..sa shtrenjt i kane votat
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 14. #14
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Vota ime i shkon asaj qe nuk eshte vene akoma dmth 3.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 15. #15
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sa 500 jave vazhdon ky konkursi bre lalke
   

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,332
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Ēka ėshtė more kjo temė, se u bonet horė nė boten forumore.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 17. #17
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Nuk kuptoj kur ishin 3 shkrime perse nuk u vendos ai 3?
  Zotria moderon ne letersi dhe se mar vesh pse duhet ta vendoste dikush tjeter dhe jo ai.

  Do vihet deri vitin tjeter?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 18. #18
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,848
  Forca e Rrespektit
  1328
  Kam nje krijim . Ku mund ta postoj ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 19. #19
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Kam nje krijim . Ku mund ta postoj ?
  Coja janes ne inbox

  Tashi ky konkursi shkoi gjate....do hapen kartat???
  Hajde fituesi te vetshpallet
   

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,848
  Forca e Rrespektit
  1328
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Coja janes ne inbox

  Tashi ky konkursi shkoi gjate....do hapen kartat???
  Hajde fituesi te vetshpallet
  Nuk flas me Janen
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ma dergo mua ath....ia dergoj une asaj
  Ama kjo mbetet mes nesh.....krijimet duhet te jene anonim dhe pa ndikuar te askush

   

 22. #22
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Nuk flas me Janen
  Crendesi ka?

  Nuk duhet te besh muhabet, dergo vetem krijimin e aq.
  Nuk me duket ide e mire tja japesh dikujt tjeter se krijohen polemika te kota. : )
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 23. #23
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Konkursi u mbyll, fitoi 1. Tani le te dali autori shkrimit te thote jam une, se po pritem Zoterin na dolen thinjat.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 24. #24
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Une jam 2
   

 25. #25
  1shi do jete nevi haha u jo nevi jo, se paska votu 1shin.. ndoshta ndonje Jane mgjth shpresoj qe jo se spo mpelqen fare
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 26. #26
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  1shi do jete nevi haha
  hahahahahaha,pse ja keput kot .
  Kur ka votuar Nevi kurre veten?!

  Jana eshte ne ato vargje ose dora vete Zoteria ahahahahahhaah
   

 27. #27
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  jajahahahahahahaha o me lot ,nevi jo thote .
  E pe voten eh
   

 28. #28
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha,pse ja keput kot .
  Kur ka votuar Nevi kurre veten?!

  Jana eshte ne ato vargje ose dora vete Zoteria ahahahahahhaah
  poo e pashe
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #29
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Kam nje krijim . Ku mund ta postoj ?
  ne posten time private per muajn shkurt
  mos thuaj kot se si flet janes se mendojn vertet.. mistrec..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 30. #30
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  1shi do jete nevi haha u jo nevi jo, se paska votu 1shin.. ndoshta ndonje Jane mgjth shpresoj qe jo se spo mpelqen fare
  pse aq keq shkruaj un moj sa te jet i imi ai shkrim?!!!
  te me fal autori por eshte hallakat pak...
  nev mos mbej publicitet te keq se qenka i joti me duket .. ngaqe fitove tek fotografite do te fitosh edhe ketu e je vetvotuar cpaske qene !!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Horoskopi javor..
  Nga Love ne forum Astrologjia
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-07-2018, 08:19
 2. Konkurs Nje Javor
  Nga ZoteriaJuaj ne forum Letėrsia
  Pergjigje: 29
  Postimi i Fundit: 02-01-2018, 07:27
 3. Konkursi nje Javor
  Nga ZoteriaJuaj ne forum Konkursi i letėrsisė!-2017
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 26-12-2017, 13:03
 4. Horoskopi javor
  Nga kreta flakita ne forum Astrologjia
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-01-2016, 11:32

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •