Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 26 nga 26
 1. #1
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Fituesi i muajit maj 2018

  Me urdhrin e rregullores se forumit, shpallim perfundimisht fituesit e muajit maj 2018:

  Vendi i pare: KAON (Nje grusht dhe*)
  Vendi i dyte: LOYALTY (Nje grusht dhe 2*)
  Vendi i trete: Nevertiti ( Vegimet e humbura)

  Falenderoj pjesemarresit dhe uroj qe te rritet sa me shpejt numri i krijuesve per muajin qershor: COPEZA UDHETIMESH

  Krijimet e muajit maj
  Papiro Kaon.jpg
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 01-06-2018 ne 20:54.
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,161
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Urime,urime Kaon!!

  Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. )

  Suksese ne muajit ne vazhdim!!
   

 3. #3
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Urime,urime Kaon!!

  Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. )

  Suksese ne muajit ne vazhdim!!
  Shume faleminderit Nevi dhe t'u shtofte krijimtaria per muajt ne vazhdim...
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 01-06-2018 ne 11:55.
   

 4. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,764
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Urime te 3!
   

 5. #5
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Faleminderit. Do jesh pjese e qershorit?
   

 6. #6
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,822
  Forca e Rrespektit
  8304
  E une qe vraja mendjen kush ka shkru ate pizin e gjate.


  Loyalty, pergezime.

  Menyra e shpalljes se fituesit me beri pershtypje. Me shkaktove mall e nostalgji.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #7
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Me behet qejfi. :-) Shpresoj te jete nje nostalgji drejt jetes. :-)
   

 8. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,015
  Forca e Rrespektit
  3300
  Kaon,urime..shkruan shume bukur!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 9. #9
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Urime,urime Kaon!!

  Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. )

  Suksese ne muajit ne vazhdim!!
  Rrofsh Nevi
   

 10. #10
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Krijimet e muajit qershor tani... Se Ketrushit i thame te merret me kalamajte. :-)
   

 11. #11
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Kaon,urime..shkruan shume bukur!
  Abi faleminderit ,,rrespekte!
   

 12. #12
  kaon urime!
  e merituar plotesisht
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 13. #13
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  kaon urime!
  e merituar plotesisht
  Faleminderit Soul !
   

 14. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,336
  Forca e Rrespektit
  4937
  urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
  urime nevi
  dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
  presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #15
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,161
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
  urime nevi
  dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
  presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!
  Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
  Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen.
  Mungojne rrjeshtat e tu.
  Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
  PErqafime!
   

 16. #16
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,336
  Forca e Rrespektit
  4937
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
  Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen.
  Mungojne rrjeshtat e tu.
  Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
  PErqafime!
  duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. po ne vazhdim do marr pjese si jo..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 17. #17
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,161
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. po ne vazhdim do marr pjese si jo..
  Janaaa,po ajo tregon qe ne kemi identitet tonin ne shkrime!! Aty eshte pikerisht hjeshia e dikuj qe shkruan vargje,te lira le ti quajme,se ne shkruajme per shtate pale qejfe.
   

 18. #18
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  NeVi, po pres qejfet e tua privatisht. :-) shpejtooooo
   

 19. #19
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,161
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  NeVi, po pres qejfet e tua privatisht. :-) shpejtooooo
  Neser,do e kesh,,,)
   

 20. #20
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Neser,do e kesh,,,)
  Opaaaa Po rritet numero! Bravo
   

 21. #21
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,822
  Forca e Rrespektit
  8304
  Cfare teme kemi kete muaj?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #22
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Copeza Udhetimesh, Kitrra. :-) Do marresh pjese?
   

 23. #23
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,822
  Forca e Rrespektit
  8304
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Copeza Udhetimesh, Kitrra. :-) Do marresh pjese?
  Po, ne udhetime nuk mungoje kurre
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 24. #24
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Faleminderit. Dergoje privatisht atehere. :-)
   

 25. #25
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  -5 ditė nga hapja e temes se re.
   

 26. #26
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  -2 ditė nga shpallja e temės sė re. Shpejt krijimet e fundit privatisht. :-)
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •