Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 26 nga 26
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Fituesi i muajit maj 2018

  Me urdhrin e rregullores se forumit, shpallim perfundimisht fituesit e muajit maj 2018:

  Vendi i pare: KAON (Nje grusht dhe*)
  Vendi i dyte: LOYALTY (Nje grusht dhe 2*)
  Vendi i trete: Nevertiti ( Vegimet e humbura)

  Falenderoj pjesemarresit dhe uroj qe te rritet sa me shpejt numri i krijuesve per muajin qershor: COPEZA UDHETIMESH

  Krijimet e muajit maj
  Papiro Kaon.jpg
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 01-06-2018 ne 21:54.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Urime,urime Kaon!!

  Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. )

  Suksese ne muajit ne vazhdim!!
   

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Urime,urime Kaon!!

  Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. )

  Suksese ne muajit ne vazhdim!!
  Shume faleminderit Nevi dhe t'u shtofte krijimtaria per muajt ne vazhdim...
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 01-06-2018 ne 12:55.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 4. #4
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,445
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Urime te 3!
   

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Faleminderit. Do jesh pjese e qershorit?

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 6. #6
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  E une qe vraja mendjen kush ka shkru ate pizin e gjate.


  Loyalty, pergezime.

  Menyra e shpalljes se fituesit me beri pershtypje. Me shkaktove mall e nostalgji.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Me behet qejfi. :-) Shpresoj te jete nje nostalgji drejt jetes. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 8. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,384
  Forca e Rrespektit
  3404
  Kaon,urime..shkruan shume bukur!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 9. #9
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Urime,urime Kaon!!

  Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. )

  Suksese ne muajit ne vazhdim!!
  Rrofsh Nevi
   

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Krijimet e muajit qershor tani... Se Ketrushit i thame te merret me kalamajte. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 11. #11
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Kaon,urime..shkruan shume bukur!
  Abi faleminderit ,,rrespekte!
   

 12. #12
  kaon urime!
  e merituar plotesisht
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 13. #13
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  kaon urime!
  e merituar plotesisht
  Faleminderit Soul !
   

 14. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,874
  Forca e Rrespektit
  5068
  urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
  urime nevi
  dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
  presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #15
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
  urime nevi
  dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
  presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!
  Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
  Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen.
  Mungojne rrjeshtat e tu.
  Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
  PErqafime!
   

 16. #16
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,874
  Forca e Rrespektit
  5068
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
  Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen.
  Mungojne rrjeshtat e tu.
  Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
  PErqafime!
  duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. po ne vazhdim do marr pjese si jo..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 17. #17
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. po ne vazhdim do marr pjese si jo..
  Janaaa,po ajo tregon qe ne kemi identitet tonin ne shkrime!! Aty eshte pikerisht hjeshia e dikuj qe shkruan vargje,te lira le ti quajme,se ne shkruajme per shtate pale qejfe.
   

 18. #18
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  NeVi, po pres qejfet e tua privatisht. :-) shpejtooooo
   

 19. #19
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  NeVi, po pres qejfet e tua privatisht. :-) shpejtooooo
  Neser,do e kesh,,,)
   

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Neser,do e kesh,,,)
  Opaaaa Po rritet numero! Bravo
   

 21. #21
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Cfare teme kemi kete muaj?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Copeza Udhetimesh, Kitrra. :-) Do marresh pjese?

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 23. #23
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Copeza Udhetimesh, Kitrra. :-) Do marresh pjese?
  Po, ne udhetime nuk mungoje kurre
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Faleminderit. Dergoje privatisht atehere. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 25. #25
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  -5 ditė nga hapja e temes se re.
   

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  -2 ditė nga shpallja e temės sė re. Shpejt krijimet e fundit privatisht. :-)
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •