Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0

Shfaq Rezultatet e Sondazhit: Krijimet e muajit maj

Votuesit
14. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
 • Nje grusht dhe *

  7 50.00%
 • Vegimet e humbura

  2 14.29%
 • Nje grusht dhe 2*

  5 35.71%
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 34
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Krijimet e muajit maj 2018

  Njė grusht dhe*

  Mundohen tė gjithė tė dalin "tė larė"
  kjo jetė e shkurtėr i bėn dhe tinzarė
  aq herė sa mundohen tė rrojnė si sulltan
  kaq herė e shkelin “nėnė e baban”

  Njė grusht dheu pėr kėta tė mjerė
  nė ditėn e vdekjes do kish shum vlerė
  veē qiparisve pa goj ,qė do qeshnin me lot
  kortezhi funebėr me lopatat pėrplot

  Nėn hund e nėn zė gulēasin tė fshehtat
  shikimet nėn mjekėr s’guxojnė tė vėrtetat
  tė vėrtetat e lėmėshit sajuar ēdo ditė
  ato qė veē ditėt e fundit i nxjerrin nė dritė

  Qajnė e lotojnė klithin e pėrgjėrohen
  pėr veprat e kėqija tė mirat nuk ē’mohen
  tė heshturit belbėzojnė pas kuintave nė skenė
  aktorėt mė te mirė nisin dheun tė zenė

  Ustallar me meritė muratorė tė dalluar
  baltosin ē’do cep nė vrimat e shpuara
  ato vrimat ku jeta gjithmon ka krijuar
  ato hallet tona qė kurr s’kan t’mbaruar

  Ti marrin pėr bazė dhe fshehin tė tyret
  me grushtin plot dhe* s'pėrkasin mėnxyret
  Kujtojnė se ja hedhin, i vdekuri s’sheh
  mėkatet gjithmon falen, aq sa zemra rreh

  Pas grushtit tė dheut sapo kan hedhur
  mėkatet vaditur mbi tabutin e nėmur
  nis frika e madhe ,tė mė ndodh dhe mua?!
  vėshtrimin pėrreth, asnjė nga kėta nuk dua!

  Nuk duhet asnjė nė ditėn e fundit
  tė dashurit tė gėzojnė e mos tu falen mundit
  mundit tė dhimbjes qė dėm shkon kot
  mbeten veē kujtime tė jetuarit nė kėtė bot

  Andaj njė grusht dheu u bė si traditė
  kush ish i sinqert tė dėshmoj dashuritė
  e kėshtu me radhė pa menduar dy herė
  mbushėn gropėn me duar xhenazes sė mjerė

  Njė qiparis mbi varr i sheh kur largohen
  tė uritur lugjetėr tek dreka te shtrohen
  i trisht si gjithmon me teatrot servirur
  do te donte tė bėrtiste oohh ujqėr tė shtirur

  Tė keqen e vetes askush nuk e do
  e mira e tjetrit zili pėr kėdo
  kur ikėn njeriu nga kjo botė pa kthim
  ta hajnė drekėn e fundit, biles me rėnkim

  E kėshtu cdo dit kujtohen mė pak
  tė gjitha cfarė thanė i vurėn kapak
  nganjėher kujtohen por shum rrall
  i vdekuri me tė vdekur i gjalli me tė gjall

  Rėndėsi ka tė shohėsh, dėgjosh e jetosh
  te jesh i vėrtet edhe kur tė dėshtosh
  askush nuk te sheh se cili je
  nuk tė bėn hero nje grusht dhe*


  Vegimet e humbura

  Si u fshine te gjitha ne baltosjen e kohes.
  Si rruget u sterruan dhe shirat u terbuan.
  Hapat e vdekjes ecnin nder ne.
  Perpine shpirtra dhe endrra komplet pa ze.
  E ne te dehur nga erresira kerkojme nje vegim.
  Si u shuan te gjitha,pa nje ankim.
  Si sdegjuam as vaj,as britma, as fjale e as bese.
  Ku ishim ne?
  Neper hapat e harreses,kerkonim dritat e te vertetes.
  Kur ato grusht kujtimesh ndjen dhimbjen e vdekjes.
  Ne si te babziutur hidhnim vallen e vdekjes.
  Tani te dergjur ,vajtojme per nje shprese .
  E nesermja shfaq vrensira ,komplet brenda nesh.

  Nje grusht dhe 2*

  Nje grusht dhembi kraharor
  u jep jete ndjenjave e mahnit;
  fidane te vegjel po valeviten
  esence e ngrohte qe te cudit.

  tek ze nje vend ne toke ngjitet
  qetesisht me pas nis e vepron;
  ushqim per shpirtra enderrues
  dhe mjalt olimpit i dergon.

  Njerezise dy metra toke i duhen
  ne jete, ne vdekje a perjetesi;
  se zihen, puthen e metej pajtohen
  por s'rrojme me ajer eshte marrezi.

  Se besa besen o njeri kerkon,
  pa te nuk vemi dot kurrkund;
  pak dhe te gjitheve na takon
  heq hap pas hapi ēdo dhimbje e mund.

  Ca re te bardha le te zbresin
  se truallit tone i japin begati;
  te trung'i pemeve njerezit presin
  bekim nga qielli qe t'u vij.

  Keshtu largohet edhe dhimbja
  ēel nostalgjia si lule ne lendine;
  pejsazh magjepses mbi toke duket
  afrohen zogjte e vegjel ne lugine.

  Na duhet pra dheu o njeri
  qe bukuri t'i japim kesaj bote.
  rilindin prinderit dhe femije
  e drite i falin kesaj toke.
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 16-05-2018 ne 11:54.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #2
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,142
  Forca e Rrespektit
  4347
  Na futet ne dhč.

  Para se te iki qe te bej vetevrasje po e votoj te treten.
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #3
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,623
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe pse me shume gabime ortografike 1 me terhoqi me shume persa i perket pasqyrimit te realitetit.
  Edhe 3 me pelqeu por kishit hequr mumdesine per me shume se nje vote me sa pashe.

  Suksese
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,676
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Votova te paren!
  Por dhe fundit eshte Teper e bukur!!
  Suksese! )
   

 5. #5
  Uf.. me kte dheun na tmerruat

  Suksese dhe urime te 3ve.
  Vota i shkon 1shit eshte thejsht pa koment per 1 te vertete qe ka shprehur. Bravo
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #6
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,215
  Forca e Rrespektit
  3399
  Votova 1 ....
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o



  🐾

 7. #7
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Shume e drejte,votat si cdo here duhet te jene te dukshme,se nuk dime kush voton..votat e userve te rinj,nuk duhet te numerohen.
  ahhhh kete nuk e kisha llogaritur ,,,e drejte dhe kjo!
   

 8. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,676
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Loy e dashur te shpjegoj une pak me hollsi,se perse votat e sondazheve jane kthyer nga opsioni privat ne opsione publike,qe te jemi ok dhe me antaret dhe te tjeret.

  Na ka rastisur shpesh qe nje krijim te arrinte zem shembull 12 vota,dhe nga keto 12 vota te kete vota te antarve te forumit apo vota te antarve aktiv,vetem 2-3.
  Ka rastiur gjithashtu qe kur nga drejtuesit jane kerkuar verifikimi i ketyre votave nga ana e adminve,(pasi derguesit e antaret kerkonin sqarime,se qorra nuk ishin,kur dihej qe antar aktiv kemi 10-15,tek letersia, e votat shkonin 30) qe te mesojme ne mos eshte i njejti antar me shume llogari,ka rezultuar shpesh here qe ka qene nje antar"fantazem" apo me ndonje nofk ketu dhe ka happ llogari tjera,po i njejti per te mbushur nje krijim te caktuar me vota.
  Me pas kaluam perfundimisht me rregullore te konkursit qe cdo vote te jete publike,ne forme qe te jemi ne rregull si me derguesit e krijimeve,votuesit dhe ndjeksit e keti konkursi.
  Ju ndoshta keni harruar ta plotesoni ate opsion gjate keti muaji kur keni hapur sondazhin.
  Por mendoj qe ne muajin ne vazhdim ai opsion qe votat duhet te jene publike duhet aktivizuar!
  Pasi eshte nje element transparence si ndaj krijuesve tane ashtu dhe ndaj antarve dhe votuesve.
  Eshte e cilsuar dhe ne rregulloren e konkursit ketu e 3-4 vjet!
  Nese deshiron i hedh nje sy kur te kesh kohe dhe asaj.

  Te pershendes!! Dhe te uroj pune te mbare me konkursin ne vazhdimsi!!
   

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Loy e dashur te shpjegoj une pak me hollsi,se perse votat e sondazheve jane kthyer nga opsioni privat ne opsione publike,qe te jemi ok dhe me antaret dhe te tjeret.

  Na ka rastisur shpesh qe nje krijim te arrinte zem shembull 12 vota,dhe nga keto 12 vota te kete vota te antarve te forumit apo vota te antarve aktiv,vetem 2-3.
  Ka rastiur gjithashtu qe kur nga drejtuesit jane kerkuar verifikimi i ketyre votave nga ana e adminve,(pasi derguesit e antaret kerkonin sqarime,se qorra nuk ishin,kur dihej qe antar aktiv kemi 10-15,tek letersia, e votat shkonin 30) qe te mesojme ne mos eshte i njejti antar me shume llogari,ka rezultuar shpesh here qe ka qene nje antar"fantazem" apo me ndonje nofk ketu dhe ka happ llogari tjera,po i njejti per te mbushur nje krijim te caktuar me vota.
  Me pas kaluam perfundimisht me rregullore te konkursit qe cdo vote te jete publike,ne forme qe te jemi ne rregull si me derguesit e krijimeve,votuesit dhe ndjeksit e keti konkursi.
  Ju ndoshta keni harruar ta plotesoni ate opsion gjate keti muaji kur keni hapur sondazhin.
  Por mendoj qe ne muajin ne vazhdim ai opsion qe votat duhet te jene publike duhet aktivizuar!
  Pasi eshte nje element transparence si ndaj krijuesve tane ashtu dhe ndaj antarve dhe votuesve.
  Eshte e cilsuar dhe ne rregulloren e konkursit ketu e 3-4 vjet!
  Nese deshiron i hedh nje sy kur te kesh kohe dhe asaj.

  Te pershendes!! Dhe te uroj pune te mbare me konkursin ne vazhdimsi!!
  Nevertiti,

  sinqerisht, nofkat qe ju mund t'i vini apo i keni pas vene anetareve, nuk mendoj se jane me interes publik. Dhe sidoqofte eshte prape gjithmone e ulet: pra gjykimi nga mbrapa.
  Personalisht, kam ēkam e them drejtperdrejt, dhe s'ka rregullore virtuale apo reale qe t'a modifikoje kete pjese. Vazhdoni si te doni me nofkat, ne lidhje me votat, edhe njehere mendoj se jane ne perpjestim te drejte me hapesiren krijuese qe lejon tema. Kaq.

  Cilesimi qe i behet anetareve nga ju, fantazma apo jo te tille, eshte prape problemi juaj. Jo i votuesit, as i publikut.

  P.S. imagjino ēfare tragjedie kur te mbarrojne nofkat drejt nje apo disa anetareve qe nderkohe kane marre rrugen per lart e me qejf te madh.
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 16-05-2018 ne 16:28.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 10. #10
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,676
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Nevertiti,

  sinqerisht, nofkat qe ju mund t'i vini apo i keni pas vene anetareve, nuk mendoj se jane me interes publik. Dhe sidoqofte eshte prape gjithmone e ulet: pra gjykimi nga mbrapa.
  Personalisht, kam ēkam e them drejtperdrejt, dhe s'ka rregullore virtuale apo reale qe t'a modifikoje kete pjese. Vazhdoni si te doni me nofkat, ne lidhje me votat, edhe njehere mendoj se jane ne perpjestim te drejte me hapesiren krijuese qe lejon tema. Kaq.
  Loy me lexo me kujdes.

  Derguesit duan qe krijimet e tyre te respektohen.
  Dhe nese keta dergues do dyshojne qe nje nder krijimet nuk votohet drejt,(dhe votohet pa asnje kriteri qe une te kem mundesine te shikoj emrat,apo te protestoj nese shikoj dicka te padrejte) keta krijues nuk kane mundesine te klikojne mbi votat dhe te shikojne emrat e antarve qe i kane vutuar krijimet e tyre.
  Absulutisht keta dergues sdo dergojne me.
  Kete ta them si eksperienc nga e kaluara e keti konkursi qe kam drejtuar dy vjet,dhe realisht letersia dikur ka pas dergues shume.
  Por gjithnje ka qene nje konkurs me debate,dhe ne rrjedhen e viteve kane shterruar goxha derguesit.

  Pra eshte dicka e thjesht;
  Nese une zeme shembull,sjell nje krijim dhe nderkohe gjykoj ose nuk kam mundesine te shikoj se nga kush jam votuar ,dhe shikoj qe ka krijime qe arrijne me 10-15 vota dhe sdi kush i ka dhene,me duket sikur nje tip padrejtesie.
  Kjo ska te bej me nofka,por me votat reale ndaj ketyre krijimeve qe jane reale te derguara.
   

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Loy me lexo me kujdes.

  Derguesit duan qe krijimet e tyre te respektohen.
  Dhe nese keta dergues do dyshojne qe nje nder krijimet nuk votohet drejt,(dhe votohet pa asnje kriteri qe une te kem mundesine te shikoj emrat,apo te protestoj nese shikoj dicka te padrejte) keta krijues nuk kane mundesine te klikojne mbi votat dhe te shikojne emrat e antarve qe i kane vutuar krijimet e tyre.
  Absulutisht keta dergues sdo dergojne me.
  Kete ta them si eksperienc nga e kaluara e keti konkursi qe kam drejtuar dy vjet,dhe realisht letersia dikur ka pas dergues shume.
  Por gjithnje ka qene nje konkurs me debate,dhe ne rrjedhen e viteve kane shterruar goxha derguesit.

  Pra eshte dicka e thjesht;
  Nese une zeme shembull,sjell nje krijim dhe nderkohe gjykoj ose nuk kam mundesine te shikoj se nga kush jam votuar ,dhe shikoj qe ka krijime qe arrijne me 10-15 vota dhe sdi kush i ka dhene,me duket sikur nje tip padrejtesie.
  Kjo ska te bej me nofka,por me votat reale ndaj ketyre krijimeve qe jane reale te derguara.
  Gjykimi zakonisht eshte i prere, s'ka hapesire per protesta ore e ēast. Fakti qe ka patur dergesa nuk do te thote me doemos qe jane cilesore, dergesat. Ashtu si nuk do te thote qe nje poezi e pavotuar eshte e pavlere apo e deshtuar. Per te tjerat, ēeshte per t'u bere do behet. Ajo qe ishte, i perket te shkuares dhe nuk ka baze analize ne te tashmen e as ne te ardhmen.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  (...) Votova (...)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 13. #13
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,803
  Forca e Rrespektit
  5068
  i lexova te tre krijimet edhe kete muaj qenkan te gjitha ne rrjeshta...
  nuk mund te mos votoj krijimin nr 1
  per menyren si loz me fjalet, valle hedh me "detyrimet"
  si i kthen ne goditje per ndergjegjen
  per menyren se si shpreh realitetin

  ..

  Ustallar me meritė muratorė tė dalluar
  baltosin ē’do cep nė vrimat e shpuara
  ato vrimat ku jeta gjithmon ka krijuar
  ato hallet tona qė kurr s’kan t’mbaruar

  ...( keto skan koment flasin vete aq qarte)

  suksese te gjitheve.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 14. #14
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,676
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Votoni,mos kursehi.
  Beni detyrimin tuaj si qytetar forumor...
   

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Votoni,mos kursehi.
  Beni detyrimin tuaj si qytetar forumor...
  Une po vras mendjen teknikisht si t'ja bej zbardhjes se votave... :-*

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 16. #16
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,676
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Une po vras mendjen teknikisht si t'ja bej zbardhjes se votave... :-*
  Ske ci ben keti muaji ,as tekniket e forumit,se rregullojne dot hahahahahaha.
  Vec muajin tjeter tani zbardhi.
  Ti tani bej gati lajmerimet,publicitet dhe reklama , per dergim krijimesh muajin qe vjen .
   

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ske ci ben keti muaji ,as tekniket e forumit,se rregullojne dot hahahahahaha.
  Vec muajin tjeter tani zbardhi.
  Ti tani bej gati lajmerimet,publicitet dhe reklama , per dergim krijimesh muajin qe vjen .
  Ketrushi thote qe do fitoje me merite 1-shi. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 18. #18
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,676
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Ketrushi thote qe do fitoje me merite 1-shi. :-)
  ik thuj ketrushit te votoj te dyten ,se ka ngele ai krijim si gjynah ahahahaha,ate bej.
   

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  ik thuj ketrushit te votoj te dyten ,se ka ngele ai krijim si gjynah ahahahaha,ate bej.
  Ja do e veme ne seder shpirtmiresine e ketrushit... :-D

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 20. #20
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,676
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Ja do e veme ne seder shpirtmiresine e ketrushit... :-D
  E jemi qe jemi ,thuaj te me japi e ndonje like,(te mi kursej dislaiket,se zene pika e sherrit me mua,ahahahahha,beja te ditur kete gje)
   

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,623
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Une po vras mendjen teknikisht si t'ja bej zbardhjes se votave... :-*
  Nese je e interesuar ne fund te muajit i nxjerrim me screenshot votuesit.
  Sepse tani qe tema eshte hapur nuk klikohet me opsioni i votave publike.
  Me thuaj dhe ne fund te muajit i publikojme nese mendon se duhet.
  Gjithe te mirat
   

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Nese je e interesuar ne fund te muajit i nxjerrim me screenshot votuesit.
  Sepse tani qe tema eshte hapur nuk klikohet me opsioni i votave publike.
  Me thuaj dhe ne fund te muajit i publikojme nese mendon se duhet.
  Gjithe te mirat
  Nese s'ka manipulime, per mua eshte ok keshtu. Nese mendoni se ka dicka qe nuk shkon atehere mund te zbardhen. Personalisht mendoj se eshte me mire qe te vrasim mendjen per krijimtarite ne vazhdim per dy arsyje: per te percaktuar anetare te rinj brenda letersise edhe per te rritur nivelin e krijimtarise, se ndryshe i bie te jene gjithmone te njejtet qe shkruajne dhe qe mund te marrin pjese diku tjeter. Tek konkursi i fotografise pshll. Gjithesesi, shihni dhe beni c'eshte me e bukur per forumin. Une personalisht nuk nisem asnjehere nga parimi qe fituesi nuk meriton fitoren.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 23. #23
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,676
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Votoni popull dashtunn shume.
   

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Nevi ti meriton nje medalje me vete per promovimin e temes.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 25. #25
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Ditet e fundit per te votuar tek krijimet e muajit maj.

  Tema per muajin qershor do te jete Copeza Udhetimesh, do ishte mire te lajmeronit te gjithe ata qe kane deshire te marrin pjese ne konkurs per te patur sa me shume larmi. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 26. #26
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,250
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  vegimet e humbura ka voten time
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  vegimet e humbura ka voten time
  Kitrra, e mbushim dot qershorin me poezi? :-D Bere shume mire qe votove....

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 28. #28
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,170
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... atč deshirojmč tč gjithč kur tč na vijč dita :

  - Njč grusht dhe *
   

 29. #29
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Danger, voto qe te jete vota efektive. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 30. #30

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •